Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Si vláčikár a máš platné papiere na obsluhu VZV? Tak neváhaj a pracuj v logistickom sklade v Nitre a zarábaj až 1010€! DOPRAVU máš ZADARMO!!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- čítanie objednávok a následný výber položiek podľa objednávky zákazníka a uloženie položiek do pracovnej / montážnej oblasti
- zasobovanie výrobnej linky
- preprava materiálu pripraveného na vozíkoch zo skladu na výrobnú linku
- preprava prázdnych vozíkov z výrobnej linky do skladu
- odpájanie a pripájanie vozíkov
- starostlivosť o vysokozdvižný vozík
- zabezpečenie čistoty, bezpečnosti a dostupnosti skladu.

Upresnenie platových podmienok

858€ + dochádzkový bonus do +15%

Benefity a ďalšie výhody

- základná zložka mzdy 858€
- dochádzkový bonus do +15%
- navýšenie platu po skúšobnej dobe
- stravné lístky 3,83€ / deň
- DOPRAVA ZADARMO zo smeru Levice - Horná Seč - Kalná n.Hronom - Čifáre - Telince - Vráble - Klasov -  - Babindol - Golianovo - Veľký Lapáš
a zo smeru Veľké Kozmálovce - Tlmače - Hronský Beňadik - Tekovské Nemce - Zlaté Moravce
- benefit ČERPANIA ZÁLOH
- pomoc s EXEKÚCIAMI a náležitosťami s ÚPSVaR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosím posielajte na uvedený e-mail, prípadne volajte na tel. číslo 0948 193 824.
Všetci uchádzači budú kontaktovaní.
Za prejavený záujem ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz na obsluhu VZV sk.C
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- samostatnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie