Vaša práca
je naším poslaním.

Máš skúsenosti s obsluhou VZV a platné papiere? Tak naváhaj a pracuj v logistickom sklade v Nitre! Zarábaj až 1048€ a k tomu máš aj BEZPLATNÚ DOPRAVU!

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- vykladanie a skladovanie materiálu v sklade
- nakladanie prázdnych kontajnerov do nákladných automobilov
- zaobchádzanie s materiálom a komponentmi v sklade alebo na výrobnej linke
- čítanie objednávok, následný výber položiek podľa objednávky zákazníka a uloženie položiek do pracovnej / montážnej oblasti
- starostlivosť o vysokozdvižný vozík
- zabezpečenie čistoty, bezpečnosti a dostupnosti skladu.

Upresnenie platových podmienok

890€ + dochádzkový bonus do +15%

Benefity a ďalšie výhody

- základná zložka mzdy 890€
- dochádzkový bonus do +15%
- navýšenie platu po skúšobnej dobe
- stravné lístky 3,83€ / deň
- DOPRAVA ZADARMO zo smeru Piešťany, Madunice, Červeník, Trakovice, Leopoldov, Hlohovec, Kľačany, Rišňovce, Alekšince, Lužianky
- benefit ČERPANIA ZÁLOH
- pomoc s EXEKÚCIAMI a náležitosťami s ÚPSVaR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosím posielajte na uvedený e-mail, prípadne volajte na tel. číslo 0948 193 824.
Všetci uchádzači budú kontaktovaní.
Za prejavený záujem ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Všeobecne požadované znalosti

- platný preukaz na obsluhu VZV
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- sanostatnosť

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie