custom-banner

Obchodný referent s Poľským a Anglickým jazykom

10.08.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Malacky
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Account manager, Obchodný referent, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
1200€ brutto/mesiac
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme obchodného referenta-referentku. Úspešný kandidát bude pôsobiť ako kľúčová kontaktná osoba medzi internými oddeleniami a externou predajnou silou a základňou našich zákazníkov. Tvojou úlohou bude zaistiť splnenie kúpneho poriadku, zodpovednosť a riadenie poriadku a dopravy s osobitným zameraním na Poľsko, účinné a rýchle vybavovanie sťažností zákazníkov, v prípade potreby vrátane externých predajných tímov a technických skupín. Prispievanie ku kľúčovým informáciám, aby sa pomohlo dosiahnuť efektívnu úroveň zásob pre podnik vrátane plánovania.

Iné výhody:

Super príležitosť formovať budúcnosť nášho podnikania a neustály rozvoj vašich profesionálnych a osobnostných zručností.
Kariérny rast, flexibilný pracovný čas, systém bonusov na základe výkonnosti atď.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (expert - C2)
Poľský jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

- Anglický a Poľský jazyk na komunikatívnej úrovni
- Znalosť SAP alebo obdobného ERP systému je podmienkou
- Dobré komunikačné schopnosti
- Predchádzajúce skúsenosti v oblasti logistiky alebo zákazníckeho servisu sú vítané