custom-banner

Montáž nárazníkov

06.08.2020 Formel D Slovakia s. r. o.
Miesto práce: Trnavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 7,50 EUR/hod.
príplatky 1,70 - 4€
Termín nástupu do práce: od 10.8.2020
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

~ osádzanie okrasných líšt do nárazníka
~ osádzanie hmlových svetiel a kabeláže do nárazníka
~ vizuálna kontrola nárazníkov
~ manipulácia s hotovými dielmi

Iné výhody:

~ príplatky za náročné zákazky
~ odmena 100 € za odporučenie nového kolegu
~ včasné vyplácanie faktúr
~ férové jednanie, profesionálne zaškolenie koordinátormi
~ dhodobá spolupráca v stabilnej spoločnosti
~ preplácanie prestávok
~ my máme pre vás dlhodobé projekty a istotu stabilnej práce

Informácie pre uchádzača:

~ flexibilita
~ ochota pracovať nadčas
~ práca vhodná pre len pre mužov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: študent – stredná škola
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B1

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Formel D Group je medzinárodný poskytovateľ služieb, ktorý zaisťuje pre výrobcov vozidiel a ich dodávateľov kvalitu produktov a procesov vo všetkých fázach výrobného procesu v 80 lokalitách po celom svete. Našou silnou stránkou je poskytovanie služieb orientovaných podľa dopytu.
Od roku 1993 sme kompetentným partnerom v obchodných oblastiach vývoja, výroby
a popredajného servisu.
Našim zákazníkom ponúkame kompletné zabezpečenie kvality, vrátane vývoja a kvalifikácie dodávateľov. Poskytujeme ručné skúšky, premenu komponentov, ako aj celých vozidiel. Pripravujeme aj technickú dokumentáciu ako servisné manuály a užívateľské príručky.
V spolupráci s výrobcami, predajcami a zákazníkmi, zaisťujeme optimalizáciu popredajných procesov a zhodu so štandardami kvality či ich zavádzanie u predajcov a v servisoch.

Oblasť pôsobenia:

Pomocné vzdelávacie činnosti

Adresa:

Formel D Slovakia s. r. o.
Kutlikova 17
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Martin Samuhel
Priemyselná 5/C, Trnava, 91701, Slovenská republika
Tel: 0918737355