Rádiologický technik- Nemocnica Galanta

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Galanta

Pozícia / odvetvie

Radiologický asistent

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- Vykonávanie diagnostických a terapeutických výkonov v rádiodiagnostike na základe požiadavky špecialistu na úseku počítačovej tomografie, rádiologickej skiagrafiie, zabezpečovať administratívne činnosti súvisiace s realizáciou vyšetrení
- meranie a sledovanie fyziologických funkcií počas vyšetrenia podľa potreby, ordinácie lekára pripravovať kontrastné látky a ordinovať lieky všetkými dostupnými formami
- spolupracovať s lekárom pri diagnostických a liečebných invazívnych i neinvazívnych metódach, dodržiavanie postupov radiačnej hygieny pri práci

Ponúkaný plat

971 EUR

Benefity a ďalšie výhody

- plný úväzok alebo typ a výšku úväzku prispôsobený Vašim potrebám
- príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféra nemocnice
- skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
- možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
- benefity pre zdravia, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.3.2021

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Všeobecne požadované znalosti

- Stredná zdravotnícka škola- rádiologický technik
- Záujem o odborný a osobný rast
- Zmysel pre zodpovednosť
- Schopnosť určiť si priority
- Pro- klientský prístup
- Samostatnosť
- Flexibilita
- Spoľahlivosť

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno