custom-banner

Špecialista medzinárodného zdaňovania (Ref. č.: 1-26-33915/PF)

19.09.2020 Grafton Slovakia s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislava
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ekonomika, financie, účtovníctvo
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
1500 - 1700 EUR
Termín nástupu do práce: dohodou
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Máte skúsenosti s medzinárodným zdaňovaním fyzických osôb? Pripojte sa ku globálnemu tímu, ktorý bude nastavovať nové procesy už čoskoro a splňte si tak sen o work-life balance práci! Pracovná pozície zahŕňa nasledujúce úlohy:

- Príprava a spracovanie daňovej agendy týkajúcej sa služobných ciest zamestnancov v zahraničí
- Spravovanie viacerých pracovných ciest denne
- Komunikácia s HR oddelením a daným zamestnancom v zahraničí
- Práca v internom systéme, správa dát a príprava návrhov na optimalizáciu procesov
- Príprava reportov pre manažment

Iné výhody:

Spoločnosť, pre ktorú hľadáme vhodného kandidáta na túto pozíciu ponúka balík zaujímavých a lákavých benefitov. Čaká na Vás 13. plat, sick days, ticket compliments, rôzne zľavy a mnoho iných.

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (pokročilý - C1)
Vhodné pre absolventov: Nie

- Minimálne 2 roky pracovných skúseností v oblasti daní (ideálne daňový asistent z Big 4)
- Skúsenosti z oblasti medzinárodného zdaňovania fyzických osôb, prípadne z oblasti miezd na globálnej úrovni
- Anglický jazyk na úrovni C1 je potrebný na každodennú písomnú či ústnu komunikáciu