custom-banner

Vodič/Vodička Vysokozdvižného vozíka

19.09.2020 DHL Logistics (Slovakia), spol. s r.o.
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Senec
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 927 Euro brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva manuálnu prácu v skladových priestoroch s použitím technických   zariadení vysokozdvižného vozíka a skenera,- Spolupracuje s ostatnými členmi tímu,- Pracuje podľa pravidiel BOZP, interných pravidiel a postupov DP DHL,- Spracováva potrebnú dokumentáciu,- Plní ďalšie úlohy v súlade s pokynmi nadriadených,- Práca v trojzmennej prevádzke.

Zamestnanecké výhody, benefity

Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti,Práca v príjemnom pracovnom prostredí a mladom kolektíve,Dlhodobá pracovná perspektíva,Možnosť osobného rozvoja a profesného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami,
Zamestnanecké benefity:1/ Doprava zabezpečená firemnými autobusmi ZADARMO z TÝCHTO miest a obcí:- Veča, Šaľa, Galanta, Diakovce, Dolné Saliby, Matúškovo, Galanta, Nový Dvor,Pusté Uľany, Veľký Grob, Reca, Boldog, Senec,- Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Uľany, Jánovce, Jelka, HrubáBorša, Kráľová pri Senci,- Vištuk, Budmerice, Modra, Pezinok, Viničné, Slovenský Grob,- Dunajská Streda -Báč-Šamorín-Mierovo-Hubice-Zlaté , Holice, Hrubý Šúr a Tureň.2/ Bezplatné zaškolenie na prácu s vysokozdvižným a nízkozdvižným vozíkom3/ Stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom4/ Životné poistenie5/ Motivujúce odmeňovanie6/ Nadštandardné príplatky za odpracované sviatky, nedele a nočné zmeny7/ Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Vopred sa ospravedlňujeme kandidátom, ktorých neoslovíme.


Informácie o výberovom konaní

Pokiaľ Vás naša pozícia zaujala, zašlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku, zavolajte na bezplatnú infolinku 0800 500 540. Nájdete nás aj na WHAT'SAPP: 0905 216 740.
Osobné údaje uchádzača uvedené v životopise budú spracované a uchované spoločnosťou DHL Logistics (Slovakia) s.r.o. a DHL Exel s.r.o. v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Osobné údaje budú spracované výlučne za účelom výberu vhodného kandidáta na inzerovanú pozíciu. Po ukončení výberového procesu, maximálne však po dobe 3rokov od poskytnutia osobných údajov, budú tieto v súlade s uvedeným zákonom zlikvidované.
Všetkým kandidátom veľmi pekne ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturitystredoškolské s maturitounadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
Počet rokov praxe1

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- Skúsenosti s prácou na VZV,min. 1 rok- Preukaz na riadenie vysokozdvižných vozíkovvýhodou,- Dobré analytické schopnosti,- Schopnosť a ochota pracovať na pracovné zmeny,- Skúsenosti s prácou v sklade výhodou,- Schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredía požiadavkách,- Spoľahlivosť, zodpovednosť a presnosť v riešenízadaných úloh,- Tímová spolupráca,- Časová flexibilita (práca na 3 zmeny).
Mzdové podmienky (brutto)927 Euro brutto / mesačne plus iné finančné a nefinančné benefity.

Požiadavky na zamestnanca

Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie