custom-banner

Víkendová zmena v Hlohovci - OP výroby

21.09.2020 INDEX NOSLUŠ s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Hlohovec
okres Galanta, okres Hlohovec, okres Piešťany, Trnava
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,47 EUR/hod.
4,47 + príplatky za prácu cez víkend + mesačný bonus do 135€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca vo výrobe na novom projekte.
Výroba komponentov pre luxusnú značku automobilov.
Úprava dielov podľa pracovných inštrukcií, obsluha výrobných zariadení, vizuálna kontrola vykonanej práce.

Pracovný čas:
- práca na skrátený úväzok
- práca cez víkend

Mzdové podmienky:
- základná hodinová mzda 4,47 €/hod. brutto
- príplatok za víkend 50% z MM
- príspevok na cestovné 0,66 €/deň
- mesačný bonus do výšky 135 €

Doprava a ubytovanie nie je zabezpečené

Iné výhody:

Vhodné popri zamestnaní, podnikaní, popri štúdiu, alebo počas rodičovskej dovolenky.
Zaujímavé platové ohodnotenie.
Možnosť privyrobenia počas týždňa.

Môžete nás kontaktovať počas pracovnej doby od pondelka do piatku medzi 8:30 - 16:30.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

Minimálny vek 18 rokov,
ochota pracovať každý víkend v mesiaci (sobota prípadne nedeľa)
schopnosť pracovať podľa písomných inštrukcií,
zodpovedný prístup k práci a precíznosť,
manuálna zručnosť a jemná motorika,
dobrý zrak a farbocit,
dobrá fyzická kondícia.