custom-banner

128,- Kč/hod, zdarma do práce - Operátor výroby Žebráky

10.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Místo práce: Česká republika, Slovenská republika
Typ pracovní nabídky: Výroba; Operátor strojů a zařízení v strojírenství
Ponúkaný plat (základná mzda): 21074
Termín práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovního poměru: hlavní
Počet voľných miest: 1

Informace o pracovním místě

Náplň práce, informace o pracovním místě:

Obsluha a seřizování strojů a robotů
Montáž a kompletace výrobků
Zodpovědnost za kvalitu, kontrola kusů

Jiné výhody:

Příplatky za odpolední směnu 6,-Kč/hod
Příplatky za noční směnu min. 12,-Kč/hod
Variabilní složka mzdy (prémie, podíly, odměny…) - osobní ohodnocení 17,- Kč/hod
Svoz zdarma
Dotované stravování v závodní jídelně
5 týdnů dovolené
Mzda je na osobním účtu nejpozději 15. den v měsíci
Zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
Ubytování zdarma - po splnění měsíčního fondu
Odměny k životním a pracovním jubileím

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání: základní vzdělání
Vhodné pro absolventy: Ne

Všeobecně požadované znalosti:

Ochota pracovat ve směnném režimu
Manuální zručnost, trpělivost, pečlivost
Smysl pro disciplínu, zodpovědnost a dodržování pořádku
Týmovou práci

Informace o společnosti

Charakteristika společnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblast působení:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktní osoba:

Radek Horák
Tel: 420777657103