custom-banner

128,- Kč/hod, zdarma do práce - Operátor výroby Žebráky

31.07.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Česká republika, Slovenská republika
Pozícia / odvetvie: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): 21074
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha a seřizování strojů a robotů
Montáž a kompletace výrobků
Zodpovědnost za kvalitu, kontrola kusů

Benefity a ďalšie výhody:

Příplatky za odpolední směnu 6,-Kč/hod
Příplatky za noční směnu min. 12,-Kč/hod
Variabilní složka mzdy (prémie, podíly, odměny…) - osobní ohodnocení 17,- Kč/hod
Svoz zdarma
Dotované stravování v závodní jídelně
5 týdnů dovolené
Mzda je na osobním účtu nejpozději 15. den v měsíci
Zvýhodněné volání i pro rodinné příslušníky
Ubytování zdarma - po splnění měsíčního fondu
Odměny k životním a pracovním jubileím

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Všeobecne požadované znalosti:

Ochota pracovat ve směnném režimu
Manuální zručnost, trpělivost, pečlivost
Smysl pro disciplínu, zodpovědnost a dodržování pořádku
Týmovou práci