Brusič nožov - nástrojár

11.01.2021 Greentech Slovakia s.r.o.

Miesto práce: Partizánska cesta 4634 (bývalý areál Cementárni)
Banská Bystrica
Pozícia / odvetvie: Brusič, Nástrojár
Ponúkaný plat (základná mzda): 803 EUR
+320 variabilná zložka
- príplatky v závislosti od dochádzky, kvality, splnenia plánu, zručnosti
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- brúsenie, nastavovanie a výmena nožov na linke na spracovanie PET fliaš,
- pravidelná a operatívna údržba a oprava technologických zariadení a náradia,
- zodpovednosť za presnú evidenciu a inventarizáciu nožov, náhradných dielov a náradia používaného pri svojej práci,
- zodpovednosť za čistotu a údržbu brúsky.

Jednozmenná prevádzka pondelok - piatok od 6:00 do 14:30.

Chceš sa stať súčasťou rozvoja recyklačného priemyslu na Slovensku ? Chceš pracovať na najmodernejšej recyklačnej linke na PET fľaše v širokom okolí? V Tvojom slovníku sa nenachádzajú slová nedá sa, neviem, nechcem ? Máš chuť napredovať ?
Ak je väčšina Tvojich odpovedí kladných, radi Ťa privítame v našom tíme.
Ďakujeme za zaslanie profesného životopisu na email Prípadné otázky Vám zodpovie na telefónnom čísle 0915/319448 p. Matej Haviar v pracovných dňoch od 08.00 do 16.00 hod.
Dovoľujeme si Vás informovať, že na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť, presnosť, dochvíľnosť, trpezlivosť, samostatnosť
- dokonalá znalosť zariadenia na brúsenie nožov
- zváračský preukaz výhodou