Brusič nožov - nástrojár

30.07.2020 Ekolumi, s.r.o.

Miesto práce: Partizánska cesta 4634 (bývalý areál Cementárni)
Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Nástrojár
Ponúkaný plat (základná mzda): 780 - 1090 EUR
- príplatky v závislosti od dochádzky, kvality, splnenia plánu, zručnosti
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- brúsenie, nastavovanie a výmena nožov na linke na spracovanie PET fliaš,
- pravidelná a operatívna údržba a oprava technologických zariadení a náradia,
- zodpovednosť za presnú evidenciu a inventarizáciu nožov, náhradných dielov a náradia používaného pri svojej práci,
- zodpovednosť za čistotu a údržbu brúsky.

Jednozmenná prevádzka pondelok - piatok od 6:00 do 14:30.

Chceš sa stať súčasťou rozvoja recyklačného priemyslu na Slovensku ? Chceš pracovať na najmodernejšej recyklačnej linke na PET fľaše v širokom okolí? V Tvojom slovníku sa nenachádzajú slová nedá sa, neviem, nechcem ? Máš chuť napredovať ?
Ak je väčšina Tvojich odpovedí kladných, radi Ťa privítame v našom tíme.
Ďakujeme za zaslanie profesného životopisu na email Prípadné otázky Vám zodpovie na telefónnom čísle 0915/319448 p. Matej Haviar.
Dovoľujeme si Vás informovať, že na osobný pohovor budeme pozývať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť, presnosť, dochvíľnosť, trpezlivosť, samostatnosť
- dokonalá znalosť zariadenia na brúsenie nožov
- zváračský preukaz výhodou