custom-banner

Hledáte práci v moderní firmě? Hledáme operátory do výroby. Nabízíme vám stabilní práci s nadstandardním bydlením v okolí krásného Mikulova

10.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Místo práce: Bardejov, Okres Michalovce
Typ pracovní nabídky: Výroba; Operátor strojů a zařízení v strojírenství
Ponúkaný plat (základná mzda): 18 144 základní složka mdy
Termín práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovního poměru: hlavní
Počet voľných miest: 1

Informace o pracovním místě

Náplň práce, informace o pracovním místě:

Jednoduchá výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl
Každý operátor pracuje na svém stroji v čistém prostředí
Kompletní zaškolení ve vlastním tréninkovém centru

Jiné výhody:

Nabízíme dlouhodobou pracovní stabilní prací
Příspěvek na dojíždění AZ Kč V 150 dojezdové vzdálenosti
25 dní dovolené
Nástupy ihneď po absolvování lékařských prohlídek
stravenky v hodnotě 100, -Kč / za odpracovanou směnu
MZDA nejpozději 15. den v měsíci na vašem UCTE
možnosť vyplacení záloh každé pondělí
Příplatky za odpolední směny 6, - Kč / hod, za noční směnu 17, -Kč / hod
Příplatek za práci ve ztíženém pracovním prostředí 9,40, -Kč / hod
Bonusy a odměny na pracovním výkonu
Docházkový bonus za splněný pracovní fond
Ubytování zajištěno - vlastní soc. zařízení, vlastní kuchyňka

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání: základní vzdělání
Jazykové znalosti: Český jazyk (expert - C2)
Slovenský jazyk (expert - C2)
Vhodné pro absolventy: Ne

Všeobecně požadované znalosti:

Ochota pracovat ve směnném režimu - ranní, odpolední, noční (volné dny)
Nebojíte se základní
prací s počítačem Manuální péče, trpělivost, pečlivost

Informace o společnosti

Charakteristika společnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblast působení:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktní osoba:

Ledvinková Michaela
Tel: +420777657813