Sme rakúska agentúra práce s viac ako 25 ročnou históriou. V súčasnosti zamestnávame viac ako dvanásť tisíc ľudí a to hlavne v Rakúsku, Slovensku, Maďarsku, Nemecku a v Slovenskej republike. TRANSFER sa vyznačuje svojím originálnym rukopisom, za ktorým stojí veľa spokojných zamestnancov. Každý deň vyzdvihujeme talent a schopnosti našich pracovníkov o čom svedčí ich vernosť a spokojnosť. Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hledáte práci v moderní firmě? Hledáme operátory do výroby. Nabízíme vám stabilní práci s nadstandardním bydlením v okolí krásného Mikulova

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Jednoduchá výroba kabelových svazků pro automobilový průmysl
Každý operátor pracuje na svém stroji v čistém prostředí
Kompletní zaškolení ve vlastním tréninkovém centru

Upresnenie platových podmienok

18 144 základní složka mdy

Benefity a ďalšie výhody

Nabízíme dlouhodobou pracovní stabilní prací
Příspěvek na dojíždění AZ Kč V 150 dojezdové vzdálenosti
25 dní dovolené
Nástupy ihneď po absolvování lékařských prohlídek
stravenky v hodnotě 100, -Kč / za odpracovanou směnu
MZDA nejpozději 15. den v měsíci na vašem UCTE
možnosť vyplacení záloh každé pondělí
Příplatky za odpolední směny 6, - Kč / hod, za noční směnu 17, -Kč / hod
Příplatek za práci ve ztíženém pracovním prostředí 9,40, -Kč / hod
Bonusy a odměny na pracovním výkonu
Docházkový bonus za splněný pracovní fond
Ubytování zajištěno - vlastní soc. zařízení, vlastní kuchyňka

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Český jazyk (expert - C2)
Slovenský jazyk (expert - C2)

Všeobecne požadované znalosti

Ochota pracovat ve směnném režimu - ranní, odpolední, noční (volné dny)
Nebojíte se základní
prací s počítačem Manuální péče, trpělivost, pečlivost

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie