custom-banner

Finančný controller vo výrobnom závode

10.08.2020 Edgar Baker s. r. o.
Miesto práce: Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Vrcholový manažment; Finančný analytik, Finančný kontrolór, Finančný manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1700 EUR
od 1.700,-eur brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Kontrolné činnosti závodu v súlade s regionálnymi a ústrednými strategickými plánmi
- Finančné analýzy pre riadiaci tím, kľúčové finančné údaje na záver mesiaca, prehľad mesačných prevádzkových výsledkov, mesačné finančné plány
- Aktívny business support pre ostatné oddelenia spoločnosti Využívať prognózy a analýzy
- Ročný operačný plán (budget)
- Oracle – nastavenie fiškálneho roku, US GAAP, hlavná kniha
- Konsolidácia a reporting, analýza aktuálneho finančného stavu
- Podpora a spolupráca na auditoch
- Účtovná závierka, finančné výkazy, daňové priznanania
- Riadenie účtovného tímu

Iné výhody:

- práca pre medzinárodnú spoločnosť
- možnosť kariérneho rastu
- bohatý sociálny program
- platový rast
- 13ty plat

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (expert - C2)
Slovenský jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- analytické myslenia, tímový hráč, manažérske zručnosti, orientácia na detail, proklientský prístup
- výhoda znalosť US GAAP
- výhoda znalosť Oracle Database ERP (Finance and Manufacturing moduly)
- anglický jazyk na úrovni C1
- Excel na výbornej úrovni

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Edgar Baker s. r. o.
Hodžovo námestie 1/a
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Lenka Hornáčková
Tel: 421918958917