custom-banner

PRÁCA PRE VODIČOV VZV!!! Ak máte platný preukaz na VZV, máme pre Vás prácu!!! Zarábajte až 1 048€ + zákonné príplatky + stravné !!! Zabezpečíme aj ubytovanie alebo dopravu zo širokého okolia!

06.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, Dolný Kubín, Považská Bystrica, Púchov, Senec, Sobrance; Kežmarok, Levoča, Martin, Nové Mesto nad Váhom, Revúca, Rimavská Sobota
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 890€ + bonusy (1. mesiac 5 % zo mzdy, 2. mesiac 10 % zo mzdy, 3. mesiac už 15 % zo mzdy - 136,8€ - ostáva) + príplatky za nadčasy, prácu v noci a cez víkendy + stravné lístky na každý deň v hodnote 3,83€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca zahŕňa prácu pre logistickú stabilnú firmu v Nitre. Náplňou práce je naskladňovanie materiálu, kontroly dodávok, výkladky kamiónov, zakladanie tovaru - zaskladňovanie skladu, rozvoz po sklade, rozvoz po montážnych a výrobných linkách vo výrobe, inventúry, záskok za pickera.

Iné výhody:

- práca na 2/3 zmeny
- možnosť práce nadčas
- doprava plne hradená zamestnávateľom
- doprava je zo širokého okolia
- stravné lístky 3,83 € za KAŽDÝ DEŇ
- zvýšenie základnej mzdy už po skúšobnej dobe
- rastúce prémie:1. mesiac 5 %2. mesiac 10 %3. mesiac 15 %
- možnosť rýchleho kariérneho postupu
- možnosť pravidelných záloh
- pomoc pri riešení exekúcií

V prípade záujmu posielajte svoje životopisy, prípadne volajte na telefónne číslo 0948 942 345. Každý uchádzač bude kontaktovaný. Ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- prax v logistike
- platný preukaz VZV veľkou výhodou
- ochota pracovať v noci
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- tímová práca
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- ochota robiť aj na nočné zmeny
- základná matematická gramotnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Nikola Beriacová
Tel: 421948942345