custom-banner

NÁSTUP IHNEĎ! Práca na lisovni alebo zvarovni v automobilovom priemysle vo Vrábloch !!! Mzda až 1 040€!!! Doprava ZADARMO z uvedených miest a okolitých obcí!!!

10.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Nitriansky kraj; okres Nitra; Hurbanovo, Nitra, Nové Zámky, Šurany, Vráble, Želiezovce
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník, Zámočník, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): Základ mzdy: 650€ + 135€ osobný príplatok + všetky zákonné a ďalšie príplatky + stravné = 1 040€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca je na 3/4 zmeny (v závislosti od oddelenia) na oddeleniach ako lisovňa, zvarovňa, bodovňa a iné.
Práca zahŕňa plnenie zadaní nadriadených pri kompletizácií dielov, brúsenie, vŕtanie, obluha CNC strojov, automatov a poloautomatov a podobne.

Iné výhody:

- osobné prémie
- zákonné príplatky a rôzne iné príplatky v závislosti od oddelenia
- práca na TPP
- zmluvna doprava
- možnosť záloh každý týždeň
- možnosť nadčasov
- privyrobenia si
- pomoc pri riešení exekúcií
- stabilná práca aj počas neistých časov

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím reagujte na inzerát odoslaním životopisu, prípadne volajte na telefónne číslo +421948942345. Za prejavený záujem ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

Pre prijatie do zamestnania je vyžadovaná:
- fyzická zdatnosť
- ochota pracovať v troj- prípadne štvorzmennom režime
- zručnosť
- skúsenosti so strojárskou výrobou veľkou výhodou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Nikola Beriacová
Tel: 421948942345