custom-banner

Využite voľné VÍKENDY a zarábajte až 755€ !!! Práca v stabilnej a úspešnej automobilke-obsluha montážnych liniek!!! Ubytovanie, doprava z okolia a možnosť záloh!!!

10.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Dolný Kubín, Humenné, Poltár, Snina, Trnava; Čadca, Galanta, Hlohovec, Kežmarok, Piešťany, Rimavská Sobota, Sereď, Vranov nad Topľou
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzda: 431€ + 66€ príplatok za prácu v noci + príplatky za prácu cez sobotu a nedeľu (207€) individuálna výkonnostná prémia až do výšky 94€ od 2. odpracovaného mesiaca
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovná ponuka je vo víkendovom režime na montáži. Montáž je poslednou fázou výroby automobilu. Na tomto oddelení sa nachádzajú montážne linky na ktorých vzniká hotové vozidlo, ktoré z oddelenia montáže odchádza na kontrolu kvality. Práca na montáži zahŕňa prácu v takte a podľa pokynov nadriadeného. Súčasťou pracovnej ponuky je zaškolenie na pracovnú pozíciu.

Pracovná doba vo víkendovom režime je:

sobota - ranná alebo poobedná zmena (6:00-16:10 / 14:00 - 00:10)
nedeľa - nočná zmena (18:50 - 05:00)

Pracovný víkend končí v pondelok ráno medzi 5:00-6:00!!!

Iné výhody:

Prácou v automobilke získate stabilné zamestnanie, pravidelný príjem, možnosť kariérneho rastu a mnoho ďalšieho.

Prácou cez víkendy získate viac voľného času (na štúdium, rodinu, podnikanie a i.).
Za 8-10 dní práce zarobíte až 755€.
Máte možnosť nadčasov v týždni so 40% príplatkom.

Medzi ďalšie výhody patria:

- individuálna osobnostná prémia až do výšky 185€
- 13. plat
- príplatky za prácu nadčas nadrámec zákona
- príplatky za prácu v noci, sviatky a víkendy
- pravidelné zálohy
- pomoc pri riešení úradných záležitostí
- pomoc pri riešení exekucií

V prípade záujmu o pracovnú ponuku prosím reagujte na tento inzerát odoslaním svojho životopisu, prípadne volajte na telefónne číslo +421948942345 - za prejavený záujem ďakujeme!!!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- manuálna zručnosť
- min. 2 ročná prax vo výrobe
- skúsenosť s prácou na montáži veľkou výhodou
- skúsenosť s prácou na 3 zmeny
- schopnosť a ochota pracovať v takte
- ochota pracovať podľa zadaní
- matematická gramotnosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Nikola Beriacová
Tel: 421948942345