Samostatný odborný referent ekonomického oddelenia

07.09.2020 Mesto Hurbanovo

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Komárno
Hurbanovo
Komárňanská 91
94701

Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Štátna a verejná správa; Ekonóm, Odborný referent, Referent
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 10. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Po uplynutí doby pracovného pomeru na 12 mesiacov je možnosť predĺžiť pracovný pomer na dobu neurčitú. Funkčný plat bude stanovený na základe dosiahnutého vzdelania a dosiahnutej praxe, možnosť navýšenia mzdy po uplynutí skúšobnej doby.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
800 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 10. 2020

Dátum pridania ponuky:
29. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
31. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Samospráva

Informácie o sprostredkovaní:

Spôsob sprostredkovania vhodných zamestnancov nasledovnou formou:pohovor

Náplň (druh) práce
Účtovníctvo v samospráve, koordinácia vzájomných vzťahov medzi mestom a jeho rozpočtovými organizáciami, správa daní a daňových pohľadávok, rozhodovanie o žiadostiach, námietkach, odvolaniach a iných opravných prostriedkoch daňových subjektov v zmysle príslušných právnych predpisov - daň z nehnuteľnosti, miestne poplatky.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 15:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • samostatnosť
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Internet - elementárna

Ďalšie požiadavky:

Žiadosť o prijatie do zamestnania, životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov je potrebné zaslať najneskôr do 10. septembra 2020 na adresu: MsÚ Hurbanovo Komárňanská 91, 94701 Hurbanovo alebo na email

Osobnostné predpoklady
  • spoľahlivosť
  • analytické myslenie
  • komunikatívnosť