custom-banner

Vycestuj do českého Mikulova! Plat až 25 000kč a zabezpečené ubytovanie!

10.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Gbely, Holíč, Malacky, Šaštín-Stráže, Skalica
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná mzda 18 144 kč (pravidelné navyšovanie) + príplatky za zmennosť + príplatky za výkon do 3000 Kč = až 22 500 Kč
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- výroba káblových zväzkov (jednoduchá elektromechanická montáž)
- kontrola, manipulácia a balenie materiálu podľa technickej dokumentácie
- základná práca s PC
- kontrola a zaisťovanie identifikácie obalov, boxov, stojanov, paliet, atď.
- kontrola úplnosti a príp. poškodenia materiálov
- dodržiavanie čistoty na pracovisku

Iné výhody:

- zmluva na TPP
- mesačná výkonnostná odmena do 3000 kč
- príplatok za prácu v noci 17 kč/hod
- príplatok za prácu na poobednej zmene 6,87 kč/hod
- príplatok za sťažený výkon práce 9,40kč/hod
- príplatok za nadčas 35%
- príplatok za sviatok, sobotu, nedeľu
- stravné lístky v hodnote 100 kč
- benefit ČERPANIA ZÁLOH
- príspevok na DOPRAVU 150 kč
- zabezpečené UBYTOVANIE

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite svoj životopis na email email, príp.volajte na tel.číslo 0948 193 824.
Všetci uchádzači budú kontaktovaní.
Ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- ochota pracovať na 3 zmeny
- základná počítačová gramotnosť
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Viera Bobáková
Tel: 421948193824