custom-banner

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Dolné Hony
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    858 - 1010 EUR
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu skladníka/vodiča VZV v logistickej spoločnosti. Miesto výkonu práce je Priemyselný park Dražovce (Nitra).
Náplň práce:
Príjem materiálu a jeho kontrola podľa objednávky
Práca so skenerom
Vykladanie a nakladanie kamionov

Benefity a ďalšie výhody:

Stravné lístky v hodnote 3,83€
Zabezpečená doprava v rámci NR a zo smerov Trnava, Sereď, Pieštany, Topoľčany, Zlaté Moravce, Levice, Vráble, Šaľa, Nové Zámky, Galanta, Hurbanovo, Komárno
Ročné odmeny, možnosť kariérneho rastu, doprava zdarma, možnosť urobiť si VZV preukaz

Informácie pre uchádzača:

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Všeobecne požadované znalosti:

Pozitívny prístup k práci, Ochota pracovať na smeny, Samostatnosť, zručnosť a lojalita.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Slovenský jazyk