Hľadáme obsluhu CNC v Kechneci

06.08.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. - Pobočka Košice Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Kechnec
okres Košice-okolie
Typ pracovnej ponuky: Strojárstvo, technika a rozvoj, Výroba
Ponúkaný plat (základná mzda): 720 - 950 EUR
Základný plat 720€. Automatické zvýšenie mzdy po skúšobnej dobe o 40€, príplatok na cestovné 40€, 13. a 14. plat vyplácaný v júni a decembri, príplatky za popoludňajšie, nočné zmeny a pohotovosť.
Termín nástupu do práce: od 24.8.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zmluva na dobu neurčitú (trvanie skúšobnej doby podľa zákonníka práce).
Vyžaduje sa aspoň základná prax pri obsluhe CNC alebo na kovoobrábacích programovateľných strojoch.
Nástup plánovaný na koniec augusta.
Jednoduchá obsluha CNC strojov, kontrola výroby, vykonávanie korekcií a zmeny programu.
Kontrola výrobného procesu
Nakladanie dielov do strojov
Hlásenie porúch
Vykonávanie pracovných operácií podľa pokynov
Zabezpečenie výrobného procesu

Iné výhody:

Stravné lístky dobíjané na kartu Callio.

Nástup bude vo viacerých vlnách koncom augusta a začiatkom septembra.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity

čítanie technickej dokumentácie výhodou
100% zdravotný stav
manuálna zručnosť - skúsenosti vo výrobe
ochota učiť sa nové veci
zodpovedný prístup k práci

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Pobočka Košice
Mlynská 28, Košice, 040 01, Slovenská republika