custom-banner

Výroba vnútorného interiéru aut s nástupom IHNEĎ pohovor každý utorok, doprava zabezpečená z okolia , ubytovanie možné

24.11.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Lozorno
okres Malacky; Malacky
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, Operátor strojov a zariadení v odevnom priemysle, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 788 - 902 EUR
Plat brutto:
- operátor výroby - 788,61,- € + 10% variabilná zložka za dochádzku + trieda od 0,30/hod
+ príplatky (poobedný, nočný príplatok, št. sviatok, príp. víkend - podľa Zákonníka práce)
- vodič VZV 902€ + 10% variabilná zložka za dochádzku + trieda od 0,30/hod
Termín nástupu do práce: od 7.10.2020 do 30.7.2022
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín ukončenia výberového konania: 29.7.2021
Počet voľných miest: 25

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- výroba interiérových častí auta, palubné dosky... laminácia kožených dielov
- kontrola kvality vyrábaných dielov

Iné výhody:

- pracovná zmluva
- práca v 3- zmennej prevádzke/8h/
- zaškolenie
- doprava - z okolia 0,019€/km
- ubytovanie - 2€ /noc
- stravné lístky 3,83,- Euro, pracovný odev a obuv
- týždenné zálohy
- osobné + skupinové ohodnotenie
- celodenná starostlivosť koordinátora
- bezúročné Mikropôžičky, bezplatné právne poradenstvo

Informácie pre uchádzača:

DOPRAVA ZABEZPEČENÁ:
Bílkove Humence, Borský Mikuláš, Borský Sv. Jur, Bratislava, Brodské, Čácov, Čáry, Dojč, Gajary, Gbely, Holíč, Jabloňové, Jakubov, Kostolište, Kuchyňa, Kuklov, Kúty, Lakšárska Nová Ves, Lozorno, Malacky, Malé Leváre, Moravský Sv. Ján, Pernek, Petrova Ves, Plavecké Podhradie, Plavecký Štvrtok, Radimov, Rohožník, Sekule, Senica, Skalica, Sološnica, Studienka, Stupava, Suchohrad, Šaštín Stráže, Unín, Veľké Leváre, Vysoká pri Morave, Záhorská Bystrica, Záhorská Ves, Závod, Zohor,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

- zodpovedný prístup k práci
- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
- ochota učiť sa novým veciam
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- prax v automobilovom priemysle výhodou
- práca vhodnejšia pre MUŽOV /aj ženy/
Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Eva Križovenská
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: 0948 002 048