Stavebný elektrikár NEMECKO

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Nemecko

Pozícia / odvetvie

Elektrikár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Elektroinštalácie cestných osvetlení, v domácnostiach a na stavbách /mladý a fit /
Nemčina na úrovni dohovorenia sa / B1 / Pre slabšie hovoriacich po nemecky poskytneme Online prekladač / kaucia 50 €, poplatok 10 € mesačne /

Ponúkaný plat

12.05 EUR/hod.

Upresnenie platových podmienok

Nástupný plat 12,05 € Brutto na hodinu
+ 6 € / hod. Netto príplatok na ubytovanie a stravu
Netto nástupná mzda s príplatkom 2.450 € za mesiac / 168 hodín /
V prípade spokojnosti Vám radi mzdu navýšime
Možnosť robiť nadčasy
+ Extra príplatok na dovolenku
+ Vianočný príspevok
Vlastné auto potrebné

Benefity a ďalšie výhody

Ubytovanie zabezpečí zamestnávateľ – hradí zamestnanec cca. 15 € - 25 € / deň závisí na oblasti ubytovania - prvý mesiac hradí zamestnávateľ a bude odrátané zo mzdy, druhý mesiac platí zamestnanec sám.
Možnosť záloh od druhého týždňa, od 100 € do 120 € raz týždenne - na konci mesiaca možnosť navýšenej zálohy 700 € na náklady spojené s ubytovaním.

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Vhodné pre absolventov

Áno

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B