Montážny pracovník v najväčšej automobilke na Slovensku s nástupom IHNEĎ

EPF Group, a.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Devínska Nová Ves

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Operátor montážnej linky sa zúčastňuje na poslednej fáze výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla: mechanické a elektrické vybavenie (svetlá, prevodovka, kolesá a pod.). Z montáže vychádzajú hotové vozidlá.

Ponúkaný plat

941 - 1026 EUR

Upresnenie platových podmienok

Príjem pozostáva z nasledovných zložiek:
- Základná mzda
 Trieda 3 981,-€
 Trieda 4 1 068,-€

• osobné ohodnotenie vo výške 0 až 20% zo základnej tarify
• skupinové ohodnotenie vo výške 0 až 10% zo základnej tarify od 1. ucelené mesiaca
• Príplatky :
príplatok za prácu počas poobednej zmeny vo výške 0,30 EUR / hod.,
príplatok za prácu v noci vo výške 1,333 EUR / hod.,
príplatok za prácu v nepretržitej prevádzke vid. hore
príplatok za prácu v sobotu – podľa zákonníka práce - 50 % minimálnej mzdy v eurách
za hodinu podľa osobitného predpisu
príplatok za prácu v nedeľu – podľa zákonníka práce - 100 % minimálnej mzdy v eurách
príplatok za rizikovú prácu v noci vo výške 0, 1380 EUR / hod.,
• Štátny sviatok 100 % z priemerného hodinového zárobku zamestnanca.
• Nadčasy :
o za prácu nadčas v pracovný deň pri rovnomernom a nerovnomernom rozvrhnutí pracovného času (pondelok až piatok) činí 25 % z priemerného hodinového zárobku zamestnanca.
o Mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas v sobotu, v nedeľu a v deň štátneho sviatku predstavuje 50 % z priemerného hodinového zárobku zamestnanca

Zmennosť:
Zamestnanci pracujú v dvojzmennej alebo trojzmennej prevádzke.
• Prvá zmena: 06:00 – 14:00 hod.
• Druhá zmena: 14:00 – 22:00 hod.
• Tretia zmena 22:00 – 06:00 hod.

Priemerná čistá mzda (bez zrážok) trieda 3 (3 zmenná prevádzka vychádza
863 ,-€ (brutto 1130,-€)

Benefity a ďalšie výhody

výhody
- pracovná zmluva
- strava v závodnej jedálni s doplatkom zamestnanca 2€
- ubytovanie ZABEZPEČENÉ s doplatkom zamestnanca 2,80€ + pobyt daň 1,70€/noc
- bezplatná právna poradňa
- bezúročné mikro pôžičky
- sociálny program - rôzne súťaže a motivačné programy pre zamestnancov
- ubytovanie a doprava zabezpečená
- celodenná starostlivosť koordinátorom

Termín nástupu do práce

od 20.11.2020 do 20.11.2020

Termín ukončenia výberového konania

26.11.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Doprava zabezpečená za úhradu:
Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Veľký Grob, Reca, Veľký Biel, Bernolákovo, Jelka, Veľké Úľany, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Ivanka pri Dunaji, Sereď, Vlčkovce, Dolná Streda, Gáň, Veľká Mača, Senec, Šaľa, Kráľová nad Váhom, Topoľnica, Kajal, Selice, Trnovec nad Váhom, Neded, Vlčany, Žiharec, Tešedíkovo, Diakovce, Dunajská Streda, Holice, Rohovce, Vrakúň, Gabčíkovo, Trstená na Ostrove, Horný Bar, Blatná na Ostrove, Báč, Mliečno, Šamorín, Dunajská Lužná, Rovinka, Nitra, Alekšice, Rišňovce, Kľačany, Hlohovec, Trakovice, Bučany, Gbely, Smolinské, Šaštín-Stráže, Čáry , Senica, Čáčov, Dojč, Štefanov, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienka, Trstín, Smolenice, Horné Orešany, Dolné Orešany, Doľany, Častá, Dubová, Kráľová, Modra, Šenkvice, Pezinok, Grinava, Svätý Jur, Brezová pod Bradlom, Hradište, Jablonica, Cerová, Prievaly, Plav. Peter, Plav. Mikulas, Plav. Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Jabloňové, Lozorno, Trnava, Modranka, Hrnčiarovce nad Parnou, Cífer, Báhoň, Kaplná, Blatné,

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Všeobecne požadované znalosti

- zodpovedný prístup k práci
- ochota manuálne pracovať
- lojalita, bezkonfliktnosť, motivácia
- ochota učiť sa novým veciam
- odolnosť voči stresu
- manuálna zručnosť
- dobrý zdravotný stav
- prax v automobilovom priemysle vítaná
- termín nástupu IHNEĎ, po pohovor

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno