Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
okres Bratislava
Bratislava-Staré Mesto
Štefánikova 15
81105

Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Manažment kvality; Obchodný manažér, Produktový manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- working for one of the best lifestyle international companies
- working with young highly motivated team
- provided with company continuing education and courses
- company events
- meal vouchers
+ hradené ubytovanie

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
700 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
28. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
29. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Bankovníctvo, poisťovníctvo, finančné služby a reality

Náplň (druh) práce
• Developing and maintaining product solutions working with the Client Development team to anticipate and address the market’s needs on an ongoing basis, to create the market-leading solution for the target market segments
• Writing business cases, and product approval documents for any new product and product enhancement/development
• Sponsoring new product implementation projects (executed by IT and Operations) in tandem with Programme and Project Management team
• Support Client Segment in competitor and target market analysis
• Developing and maintaining standard product description, standard scope of services documents, contracts and SLAs
• Developing and maintaining pricing models, pricing guidelines, setting pricing strategy; reviewing and approving financial proposals
• Monitoring and managing product profitability
• Industry watch: sourcing, compiling and interpreting information on pertinent developments within industry bodies and services (e.g. the regulators, market depositories/clearers, central banks, consultants)

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 9:00
do 18:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • finančná a ekonomická gramotnosť

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
  • ruský - vysoká: C1 a C2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Skills & Experience Required

• Excellent presentation skills – the ability to be “confident, assertive and coherent” to key stakeholders and external clients;
• Exceptional communications skills – both verbal and written
• The ability to work with multiple business functions where workloads will be prioritised towards client requirements and business needs;
• Strong customer focusing qualities
• Strong analytical skills – ability to summarise documentations to clients (I.e. cause/effect, etc.);
• Strong interpersonal skills – ability to converse and liaise with internal business functions promptly to tight deadlines
• Possess drive and enthusiasm with a willingness to learn within new surroundings

Osobnostné predpoklady
  • praktické myslenie
  • analytické myslenie
  • precíznosť (presnosť)
  • komunikatívnosť