Učiteľ/-ka MAT - CHE

19.08.2020 Základná škola Široké

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prešovský kraj
okres Prešov
Široké
Široké 141
08237

Typ pracovnej ponuky: Vzdelávanie a školstvo; Učiteľ na strednej škole
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: 2. 9. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
V zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Dátum nástupu:
2. 9. 2020

Dátum pridania ponuky:
28. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
5. 8. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Informácie o sprostredkovaní:

Termín výberového konania:25. 8. 2020Informácie pre záujemcu:Zoznam požadovaných dokladov:
1. Žiadosť o prijatie do zamestnania
2. Profesijný životopis
3. Súhlas so spracovaním osobných údajov
4. Kópie dokladov o nadobudnutom vzdelaní
5. Čestné vyhlásenie o bezúhonnosti
6.Čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti (následne vybratí uchádzači aj lekárske potvrdenie o psychickej a fyzickej spôsobilosti).
Požadované doklady posielajte do 19.8.2020 na adresu ZŠ Široké, Široké 141, 082 37 alebo email
Výber uchádzačov prebehne pohovorom pred výberovou komisiou vo vopred dohodnutom termíne na základe písomného alebo telefonického pozvania. Na pohovor budú pozvaní len vybratí uchádzači.

Náplň (druh) práce
Vyučovanie matematiky a chémie na II. stupni ZŠ

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 13:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov pre II. stupeň základných škôl - chémia
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa v odbore učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov pre II. stupeň základných škôl - matematika

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • informačná gramotnosť
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • environmentálna (prírodovedná) gramotnosť
  • organizovanie a plánovanie práce
  • osobnostný rozvoj
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Microsoft Windows - elementárna
  • Microsoft Outlook - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft PowerPoint - elementárna

Osobnostné predpoklady
  • asertivita
  • empatia
  • iniciatívnosť
  • komunikatívnosť