custom-banner

Maliar natierač – Nemecko

10.08.2020 EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Miesto práce: Nemecko
Typ pracovnej ponuky: Maliar, natierač
Ponúkaný plat (základná mzda): 11,05 EUR/hod.
Nástupný plat 11,05 € Brutto na hodinu
+ 6 € / hod. Netto príplatok na ubytovanie a stravu
Netto nástupná mzda s príplatkom 2.250 € za mesiac / 168 hodín /
V prípade spokojnosti Vám radi mzdu navýšime
Možnosť robiť nadčasy
+ Extra príplatok na dovolenku
+ Vianočný príspevok
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca v interiéroch a exteriéroch – natieranie stien a zárubní
Nemčina na úrovni dohovorenia sa / B1 / Pre slabšie hovoriacich po nemecky poskytneme Online prekladač / kaucia 50 €, poplatok 10 € mesačne /

Iné výhody:

Vlastné auto potrebné
Ubytovanie zabezpečí zamestnávateľ – hradí zamestnanec cca. 15 € - 25 € / deň závisí na oblasti ubytovania - prvý mesiac hradí zamestnávateľ a bude odrátané zo mzdy, druhý mesiac platí zamestnanec sám.
Možnosť záloh od druhého týždňa, od 100 € do 120 € raz týždenne - na konci mesiaca možnosť navýšenej zálohy 700 € na náklady spojené s ubytovaním.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B1

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť EUROPERSONAL & FABRIKA s.r.o. s viac ako 1400 zamestnancami je jedným z popredných poskytovateľov personálnych a upratovacích služieb. Spoločnosť bola založená v roku 2006, je držiteľom povolenia na sprostredkovanie zamestnania za úhradu a súčasne je držiteľom povolenia činnosti agentúry dočasného zamestnávania. Spoločnosť je držiteľom EN ISO 9001:2008.

Oblasť pôsobenia:

Ostatné poskytovanie ľudských zdrojov

Adresa:

EUROPERSONAL&FABRIKA s.r.o.
Mlynské Nivy 70
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ulrich
Mlynské Nivy 70, Bratislava, 82105, Slovenská republika
Tel: +491709314121