Vaša práca
je naším poslaním.

Hľadáme kontrolórov KVALITY do automobilového priemyslu v Trnave. Plat až 1150€ , zabezpečené ubytovanie.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca vo výrobe automobilov v trojzmennej prevádzke- oddelenie kontrola KVALITY.

Náplň práce na oddelení kontroly kvality:
- komplexná kontrola vnútorného a vonkajšieho vybavenia vozidla
- vykonanie vozidlovej dokumentácie
- overenie funkcií vozidla vodnou skúškou, skúškou bŕzd a testovacou jazdou

Upresnenie platových podmienok

850€ základná mzda + príplatok za nočnú zmenu 60 - 120€ + individuálna výkonnostná prémia až do 185€ = až do 1155€

Benefity a ďalšie výhody

Čo ponúkame:
- základná zložka mzdy 850€
- príplatok za nočnú zmenu 60-120€ / mesiac
- od 2.odpracovaného mesiaca individuálna prémia do 185€ /mesiac
- príplatky za nadčasy, sviatky
- 13. plat
- zabezpečená teplá strava + celoročný pitný režim
- DOPRAVA zabezpečená z TT, HC, SE, SA, GA
- Možnosť UBYTOVANIA priamo v Trnave (110€/mesiac)
- možnosť ČERPANIA ZÁLOH
- pomoc s EXEKÚCIAMI a náležitosťami s ÚPSVaR

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosím posielajte na uvedený email, prípadne volajte na tel. číslo +421948343932. Všetci uchádzači budú kontaktovaní. Za prejavený záujem ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk (expert - C2)

Všeobecne požadované znalosti

Čo očakávame:
- minimálne stredoškolské vzdelanie technického smeru
- predošlá skúsenosť na kontrole kvality podmienkou
- skúsenosť s prácou vo výrobe podmienkou
- vodičský preukaz licencia B
- logické myslenie
- chuť a ochota pracovať na 3 zmeny
- zodpovednosť, spoľahlivosť a flexibilita
-rešpektovanie autorít

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B