Finančný účtovník / Senior účtovník

13.08.2020 EXATA GROUP, a.s.
Miesto práce: Slovensko
Trnavský kraj
okres Dunajská Streda
Dolný Štál
Okočská cesta 640/1
93010

Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo; Účtovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

- dobré platové podmienky
UVEDENÁ MZDA V INZERÁTE JE ZÁKLADNÁ NAJNIŽŠIA MOŽNÁ OD, KTORÁ SA ZVYŠUJE VZHĽADOM NA SKÚSENOSTI KANDIDÁTA.
PRETO AK AJ MÁTE VYŠŠIE PLATOVÉ OČAKÁVANIA, NEVÁHAJTE NÁM ZASLAŤ SVOJ ŽIVOTOPIS!
- zázemie v stabilnej spoločnosti
- ďalší rozvoj

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
27. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
28. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Manažment, podnikové financie, účtovníctvo, kontrola a štatistika

Náplň (druh) práce
• Samostatné vedenie podvojného účtovníctva viacerých spoločností.
• Riešenie náročnejších účtovných operácií komplexnejšieho charakteru vyžadujúcich si minimálne vedenie a kontrolu zo strany hlavného účtovníka.
• Zabezpečenie riadneho a včasného účtovania vystavovaných faktúr.
• Riadne evidovanie zverených účtovných dokladov.
• Vypracovávanie mesačných, štvrťročných a ročných uzávierok.
• Spracovanie daňových priznaní.
• Pripravovanie výkazov pre Štatistický úrad SR.
• Komunikovanie s audítormi, daňovými úradmi a inými inštitúciami.
• Kontrolovanie finančných výkazov, účtovných kníh a účtov.
• Identifikovanie neobvyklých položiek, položiek po lehote splatnosti a pod.
• Vypracovávanie a kontrolovanie daňových priznaní a DPH.
• Spracovávanie výkazov pre potreby orgánov štátnej správy.
• Pripravovanie reportov pre vedenie spoločnosti
• Vypracovávanie podkladov pre fakturáciu a účtovníctvo.
• Sledovanie platobnej disciplíny odberateľov, urgovanie oneskorených úhrad.
• Evidovanie a archivovanie dokladov v súlade s účtovnými, daňovými a internými predpismi.
• Vedenie pokladne v domácej a cudzej mene.

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 7:30
do 16:00

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie v skupine odborov Ekonomika a organizácia, obchod a služby

Dĺžka praxe

aspoň 3 roky

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

- Proaktivita a chuť ďalej sa zlepšovať a vzdelávať
- Samostatnosť, spoľahlivosť a zmysel pre detail
- Schopnosť zvládať nárazové zadania a odolnosť voči stresu
- Detailné znalosti problematiky podvojného účtovníctva, oblasti DPH a daňovej legislatívy, ako aj pravidlá konsolidácie v prepojených účtovných jednotkách

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

EXATA GROUP, a.s.
Orechová Potôň 2066
93002 Orechová Potôň
Slovensko