Práca pre operátorov výroby, montážnikov, kontrolórky v Mladej Boleslave od 110 kč/hod. v čistom

06.08.2020 MEUS s.r.o.
Miesto práce: Mladá Boleslav
Česká republika; Stredočeský kraj
Typ pracovnej ponuky: Kontrolór, Montážnik, Operátor strojov a zariadení v strojárstve, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 - 1100 EUR
Turnusová práca v Mladej Boleslave pre operátorov výroby/ montážnikov. Práca je vhodná pre mužov aj ženy. Nástupná mzda 110 kč/hod. nad 200 hod. 120 kč, po skúšobnej dobe navýšenie na 115 kč, nad 200 hod. 125kč.

Termín nástupu do práce: od 5.8.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 4

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce: Výroba a montáž palivových potrubí a palivových systémov do áut. Vizuálna kontrola, príprava materiálu, skladanie, spájanie, montáž.

Iné výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity:
Turnusová práca 3 týždne v práci a týždeň doma alebo nepretržité pracovné zmeny.
12 hod. pracovné zmeny - denné a nočné
Práca na hlavný pracovný pomer (zmluva na neurčito)
Ubytovanie zabezpečené - zadarmo, platí firma, v prípade vlastného ubytovania príspevok na privát 3 500 kč/mesiac.
Zálohy - na prvý týždeň si zobrať vlastné peniaze, po prvom odpracovanom týždni máte nárok na zálohu 1 000 kč – 1 500 kč.
Prvá cesta je zabezpečená.

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám pošlite Váš Životopis na job @ meusgroup.eu. Kontakt 0911 886 924, 0948 008 683.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- spoľahlivosť
- zručnosť
- efektivita

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Obchodní firma MEUS s.r.o., vznikla v roce 2005. Od začátku působení na českém trhu se firma specializovala na dočasné přidělení zaměstnanců ze Slovenské a České republiky, později z Bulharské republiky v oblasti strojírenství, kovovýroby a výroby plastů.

Adresa:

MEUS s.r.o.
třída Kpt. Jaroše 1922/3
Brno
Česká republika
www.meusgroup.eu

Kontaktné údaje:

MEUS s.r.o.
třída Kpt. Jaroše 1922/3, Brno, 60200, Česká republika