#TsmeMy

    REPREZENTANT PREDAJA A SERVISU V ONLINE TÍME

    Slovak Telekom

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Košice
    Košice, Poľská 4

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Pracujte v tíme, ktorý každý deň inšpiruje a pomáha. Buďte tými, s kým sa zákazníci radia

    Sme súťaživí a vieme dobre komunikovať s ľuďmi. Zákazníkom pomáhame vybrať si z našich produktov a služieb. Aktívne im ponúkame paušály, telefóny, internet, televíziu, ale aj špeciálne služby a novinky ako napríklad SmartHome. Sme odborníci, ktorých zákazníci kontaktujú, keď potrebujú poradiť alebo rýchlo niečo vyriešiť.
    Niekedy sú naše dni náročné a j predajné plány nám dajú zabrať. Avšak vždy sa vieme spoľahnúť na pomoc šéfa i tímu a výsledok nášho predajného úsilia radi vidíme každý mesiac na výplatnej páske.

    Čomu sa budete venovať?
    Zákazníci sa na nás obracajú online. Píšu na chat, nechávajú odkazy na našej webovej stránke, že chcú byť kontaktovaní. A my im odpovedáme, kontaktujeme ich, aby sme im:

    - odpovedali na ich otázky ohľadom našich služieb
    - pomohli vybrať najvhodnejšie paušály, telefóny, internet, televíziu, ale aj špeciálne služby a novinky
    - aktívne ponúkli služby Telekomu, ktoré ešte nemajú

    Všetko Vám najprv dôkladne vysvetlíme a zaškolí Vás náš profi tím trénerov a koučov. Tí majú pre Vás pripravený tréningový plán, s ktorým budete v obraze a dobre pripravení na prácu so zákazníkmi.

    Spokojnosť zákazníka súvisí aj s našou dostupnosťou, preto pracujeme v dvojzmennej prevádzke počas pracovných dní (PO-PIA) v 8-hodinových zmenách.

    Toto pracovné miesto obsadzujeme formou personálneho leasingu.

    Ponúkaný plat

    650 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 650€ + bonus = možnosť dosiahnuť priemernú mzdu 1200 €

    Benefity a ďalšie výhody

    Čo vám ponúkame:
    stabilnú prácu v tíme s priateľskou atmosférou a motivujúcim ohodnotením
    výšku svojej mzdy si viete sami ovplyvniť
    mobil podľa vášho výberu a neobmedzený paušál na pracovné účely
    Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, internet, Deezer a ďalšie)
    stravné v hodnote 4,50 €/deň
    zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    možnosť osobného a kariérneho rozvoja- prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    zľavy na služby a produkty našich partnerov

    Termín nástupu do práce

    10.8.2020

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    Koho hľadáme?
    Zákaznícky orientovaného kolegu s príjemným vystupovaním, ktorý zvláda zákazníkov s úsmevom. Na pohovore nás bude zaujímať…
    - ako riešite niektoré situácie so zákazníkmi
    - aký je váš vzťah predaju
    - aj ako zvládate stresové situácie

    - skúsenosti s prácou so zákazníkom sú vítané

    - užívateľská znalosť MS Office

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Áno

    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!