Majster zámočníckej výroby

28.07.2020 AQUA-VITA spol. s r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Galvaniho 12/A
Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Majster výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 1150 EUR
Priemerný hrubý plat je 1 400,- € / m., pozostávajúci zo základnej zložky mzdy a osobného ohodnotenia ( 1 150,- + 250,- € ). V prípade dosiahnutia kladného hospodárskeho výsledku a daného ročného cieľa spoločnosti je priemerný hrubý plat cca 2 500,- € / m. a viac. Ročné ciele spoločnosti boli posledných 10 rokov vždy dosiahnuté.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Riadenie približne 15 - 20 zamestnancov, čítanie jednoduchých výkresov, zadávanie a kontrola prác v dielni, evidencia dochádzky na zverenom úseku, základné znalosti s prácami na PC, vodičský preukaz skupiny B.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Vodičský preukaz skupiny C vítaný.