Operátor/ka výroby

25.09.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilina
Žilinský kraj; okres Čadca, Kysucké Nové Mesto, okres Žilina; Žilina
Typ pracovnej ponuky: Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení, Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 4,23 EUR/hod.
4,23 € + bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ak si hľadáš seriózne zamestnanie, tak sa pridaj k našej spoločnosti. Ponúkame Ti pracovnú pozíciu operátor výroby.

výroba autosedačiek
operátor sa stará o kvalitu práce na základe odbornej prípravy
kontroluje kvalitu práce vykonanej v rámci kontrolného postupu
vykonáva jednotlivé operácie na linke podľa pracovného postupu a riadiaceho kódu v požadovanom cykle

Iné výhody:

práca vhodná pre mužov i ženy
3 zmenná prevádzka
stravné lístky
ubytovanie zabezpečené v závislosti od km
príspevok na cestovné

Informácie pre uchádzača:

muži výroba autosedačiek
ženy výroba interiérov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Áno

farbocit
skúsenosti z výroby výhodou
práca v tempe