Farmaceutický reprezentant

10.08.2020 Laverna trade, s. r. o.
Miesto práce: Slovensko
Bratislavský kraj
okres Bratislava

Typ pracovnej ponuky: Obchod, Zdravotníctvo a farmácia; Farmaceut, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
1000 € za mesiac

Dátum nástupu:
ihneď

Dátum pridania ponuky:
27. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
7. 9. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na určitú dobu
počet mesiacov: 12

Pracovná oblasť:

Chemická výroba a farmáciaObchod, marketing a reklama

Náplň (druh) práce
• Primárnou úlohou Zamestnanca je riadne propagovanie zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov Zamestnávateľa v lekárňach a u poskytovateľov zdravotnej starostlivosti v rámci zvereného regiónu za účelom zvyšovania ich predaja a vykonávanie súvisiacich činností (napr. objednávanie produktov prostredníctvom osobitného objednávacieho formulára, súčinnosť pri zabezpečovaní vzdelávacích podujatí a iné činnosti podľa pokynov a potrieb Zamestnávateľa.).

• Zamestnanec je v rámci svojej pracovnej náplne za účelom riadneho propagovania zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov Zamestnávateľa povinný vykonať každý pracovný deň minimálne 16 stretnutí so zástupcami lekární a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti.

• Zamestnanec je povinný na dennej báze (v rámci pracovného týždňa) informovať Zamestnávateľa (vo forme, spôsobom a rozsahu, ktoré stanoví Zamestnávateľ) o plnení svojich pracovných povinností, predovšetkým o vykonaných stretnutiach so zástupcami lekární a poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti. Zamestnanec je tiež povinný vždy vopred zasielať plán jeho činnosti na nasledujúci pracovný týždeň, vrátane zoznamu lekární a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, s ktorými sa plánuje v konkrétny deň daného týždňa stretnúť.

• Pracovná doba zamestnanca je od 8:00 do 16:30, vrátane pol hodinovej prestávky na obed. Zamestnanec je povinný byť v uvedenom čase zastihnuteľný na telefóne (s výnimkou situácie, ak sa práve nachádza na stretnutí so zástupcami lekární a poskytovateľov zdravotnej starostlivosti).

• Zamestnanec je povinný na základe podkladov, ktoré mu na tieto účely poskytne Zamestnávateľ, dôkladne si ozrejmiť špecifikácie a vlastnosti Zamestnávateľových výrobkov, ktoré v rámci plnenia svojich pracovných povinností propaguje a priebežne si tieto vedomosti obnovovať a dopĺňať.

• Zamestnanec je povinný viesť evidenciu jázd na zverenom motorovom vozidle a túto raz mesačne predkladať Zamestnávateľovi. Zamestnanec nie je oprávnený využívať zverené motorové vozidlo na súkromné účely.

• Zamestnanec je povinný sa riadne starať o veci, ktoré mu zverí Zamestnávateľ na účely plnenia pracovných povinností, najmä je povinný dbať o to, aby nedošlo k ich strate, poškodeniu, zneužitiu, zničeniu alebo odcudzeniu; v prípade, ak niektorá z uvedených udalostí nastane, je povinný o nej neodkladne informovať Zamestnávateľa.

• Zamestnanec je povinný postupovať pri plnení svojich pracovných povinností zodpovedne a s náležitou odbornou starostlivosťou, v súlade so záujmami a pokynmi Zamestnávateľa. Zamestnanec je povinný bezodkladne oznámiť Zamestnávateľovi všetky skutočnosti, ktoré môžu mať vplyv na zmenu Zamestnávateľových pokynov, a ktoré sa Zamestnancovi stali známe v súvislosti s plnením jeho pracovných povinností.

• Zamestnanec je pri plnení svojich pracovných povinností povinný postupovať tak, aby v dôsledku jeho konania za žiadnych okolností neboli porušené právne predpisy, technické normy ani nebolo ohrozené dobré meno (dobrá povesť) Zamestnávateľa.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Pracovné podmienky
Pracovný čas:
od 8:00
do 16:30

Práca na zmeny:
jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Ďalšie požiadavky:

Osobný pohovor
21.9.2020
10:00
Zasadacia miestnosť, Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Bratislava

Informácie o spoločnosti

Kontaktné údaje:

Laverna trade, s. r. o.
Pod Vtáčnikom 13897/6
83101 Bratislava-Nové Mesto
Slovensko
Tel: +421918262176