custom-banner

Využi voľné víkendy a vyrábaj autosedačky v Trnave s platom až 770€/mesiac. Doprava a ubytovanie ZADARMO.

17.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Miesto práce: Šaľa, Trnava; Galanta, Kolárovo, Komárno, Sereď, Sládkovičovo
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Montážnik, montér, Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): Základná zložka mzdy 370€ + príplatok za sobotu 148€ + príplatok za nedeľu 185€ + príplatok za nočnú zmenu 11,9€ + prítomnostný bonus 50€ + výkonnostný bonus 62,90€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- obsluha montážnej linky
- montáž jednotlivých dielov autosedačiek
- kontrola kvality komponentov a výrobkov

Iné výhody:

- Práca len počas víkendov (So 06:00 - 14:00 alebo 14:00 - 02:00, Ne 17:00 - 05:00)
- základná zložka mzdy 370€
 - príplatok za sobotu 148€
- príplatok za nedeľu 185€
- príplatok za nočnú zmenu 1,33€/hod.
- prítomnostný bonus 50€
- výkonnostný bonus 62,90€
- práca v čistej a nehlučnej prevádzke
- obsluha moderných strojov a zariadení
- DOPRAVA zdarma
- UBYTOVANIE ZDARMA
- možnosť ČERPANIA ZÁLOH
- pomoc s EXEKÚCIAMI a náležitosťami s ÚPSVaR

Ak Vás táto ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis, prípadne nás môžete kontaktovať na tel. čísle 0948 193 824.Všetci kandidáti budú kontaktovaní.Za prejavený záujem ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie

- ochota pracovať cez víkendy (So 06:00 - 14:00 alebo 14:00 - 02:00, Ne 17:00 - 05:00)
- manuálna zručnosť
- pracovitosť
- skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle výhodou
- skúsenosť s prácou vo výrobe
- dobrá fyzická kondícia