#TsmeMy

    Osobný konzultant na zákazníckej linke -pomáhajte našim zákazníkom

    Slovak Telekom16.04.2024

    Informácie o pracovnom mieste

    Miesto práce

    Slovenská republika; Košice
    Žilina

    Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

    Náš tím je linka prvej pomoci pre zákazníkov Telekomu. My sme tí, komu naši zákazníci volajú a snažíme sa im ochotne pomôcť a vyriešiť ich požiadavky.
    Zároveň zákazníkov zoznamujeme s našimi novými službami a ukazujeme im cestu, ako môžu ušetriť peniaze a čas, ktorý môžu tráviť so svojimi blízkymi.

    Pokojne to môže byť pre vás vaša prvá pracovná príležitosť, ale nemusíte sa báť ani zmeny pracovnej oblasti, ak hľadáte stabilnú prácu, kde si viete sami ovplyvniť svoju finálnu mzdu.

    O čom práca konzultanta je:

    - Ide o telefonickú komunikáciu s našimi zákazníkmi, ktorým pomáhame, snažíme sa zodpovedať na ich otázky, nasmerovať ich, vyriešiť ich problém, a ponúknuť lepšie možnosti a riešenia služieb, ktoré zákazníci u nás využívajú.
    - Máme profi tím ľudí, ktorí vás na to všetko pripravia. V prvý mesiac si prejdete adaptačným procesom, kde vás naši tréneri oboznámia s produktami, službami a systémami v ktorých budete pracovať , tým však rozvoj nekonči. Náš tím koučov vám bude stále k dispozícii a vedia vás naviesť na správnu cestu, ak si s niečím neviete poradiť. A určite sa môžete obrátiť aj na Tímlídra alebo skúsených kolegov z tímu, ktorí vás nenechajú v štichu a ukážu vám svoje overené tipy-triky :)
    - Našim zákazníkom sme k dispozícii od pondelka do piatku, v čase od 8:00 - 21:00 hod. Pracujeme v 8-hodinových zmenách, na ktoré nastupujeme postupne (každý tím v inom čase). O svojich zmenách vieme minimálne 2 týždne dopredu a môžeme pracovať aj z domu.
    - V práci si nájdeme čas aj na krátky pokec s kolegami, oddýchneme si od monitorov, a samozrejme máme aj prestávky na obed, olovrant, desiatu, kávu alebo čokoľvek na čo máme chuť :)

    Toto pracovné miesto obsadzujeme formou personálneho leasingu.

    Ponúkaný plat

    650 EUR

    Upresnenie platových podmienok

    od 650 € + bonus = možnosť dosiahnuť priemernú mzdu 1200 €

    Benefity a ďalšie výhody

    Čo vám ponúkame:
    - stabilnú prácu v tíme s priateľskou atmosférou a motivujúcim ohodnotením
    - výšku svojej mzdy si viete sami ovplyvniť
    - mobil podľa vášho výberu a neobmedzený paušál na pracovné účely
    - Telekom produkty za zvýhodnené ceny (Magio TV, internet, Deezer a ďalšie)
    - stravné v hodnote 4,50 €/deň
    - zamestnanecké súťaže o rôzne ceny, napr. o zaujímavé dovolenky
    - možnosť osobného a kariérneho rozvoja- prepracovaný systém adaptácie, školení a vzdelávania, vlastné vzdelávacie centrum
    - širokú ponuku benefitov v oblasti zdravotnej starostlivosti (ProCare), športu (MultiSport) a kultúry
    - zľavy na služby a produkty našich partnerov

    Termín nástupu do práce

    od 1.6.2021

    Druh pracovného pomeru

    plný úväzok

    Požiadavky na zamestnanca

    Minimálne požadované vzdelanie

    stredoškolské s maturitou

    Všeobecne požadované znalosti

    Koho hľadáme:
    - Zákaznícky orientovaného kolegu s príjemným vystupovaním a výbornými komunikačnými a argumentačnými zručnosťami.
    - Nesmie vám chýbať zodpovednosť, chuť telefonicky komunikovať s našimi zákazníkmi.
    - Tímového hráča.

    My vás vieme naučiť:
    - Ako zvládať stresové situácie
    - Prácu v rozličných systémoch
    - Pracovať v tíme

    Na pohovore nás bude zaujímať:
    - Ako riešite niektoré situácie so zákazníkmi.
    - Aký je váš vzťah k predaju.
    - Aj ako zvládate stresové situácie.

    Vhodné pre absolventov

    Áno

    Informácie o spoločnosti

    Charakteristika spoločnosti

    Slovak Telekom je moderná spoločnosť s dlhoročnou tradíciou na slovenskom telekomunikačnom trhu. Naším strategickým partnerom je najväčšia telekomunikačná spoločnosť v Európe – Deutsche Telekom AG, ktorá sa svojimi aktivitami radí medzi hlavných inovátorov v oblasti telekomunikácií a informačných technológií.
    Sme vedúcou spoločnosťou v poskytovaní telekomunikačných služieb na Slovensku. Vlastníme a prevádzkujeme telekomunikačnú sieť, ktorá pokrýva celé územie Slovenskej republiky, poskytujeme národné a medzinárodné telefónne služby, ako aj široké portfólio dátových a internetových služieb. Patríme medzi najväčších zamestnávateľov, dlhodobo investujeme do rozvoja našej siete a služieb, a svojimi korporačnými aktivitami prispievame k rozvoju internetizácie Slovenska.

    Adresa

    Slovak Telekom
    Bajkalská 28
    81762 Bratislava
    Slovenská republika

    Kontaktné údaje

    Monika Kvaková

    Reaguj na ponuku
    Kontakt
    Zaujala ťa pracovná pozícia?
    Ozvi sa nám!