Pracovník v naväčšej automobilke na Slovensku, nástup dohodou. Doprava a ubytovanie zabezpečené

06.08.2020 ADECCO Slovakia, s. r. o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska
Miesto práce: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj
Typ pracovnej ponuky: Robotník
Ponúkaný plat (základná mzda): 941 - 1250 EUR
Od 941 EUR/mesiac
Základná mzda 941€ od 1.9.2020 981€ príplatok za zmennosť, osobné hodnotenie 0-20% (do 188 € ) a skupinové hodnotenie 0-10% ( do 94€ )
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 30

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pre nášho klienta v automobilovom priemysle obsadzujeme pozíciu pracovníka vo výrobe. Miesto výkonu práce je Devínska Nová Ves.

• Zabezpečujete výrobu nových vozidiel v prevádzke
• Zodpovedáte za kvalitu svojej práce, výrobu určeného množstva v danom čase
• Montujete káblové zväzky, podvozkové skupiny, interiérové časti automobilov
• Diagnostikujete a zúčastňujete sa prvej skúšky vozidiel
• Pracujete na výrobnej linke vo viaczmennej prevádzke

Iné výhody:

• príplatok za zmennosť, osobné hodnotenie 0-20% (do 188 € ) a skupinové hodnotenie 0-10% ( do 94€ )
• garancia riadneho a včasného preplatenia nadčasov a sviatkov
• stravovanie u nás bezhotovostne s denným kreditom
• ubytovanie zabezpečené
• doprava zabezpečená
• zázemie v stabilnej spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

• manuálna zručnosť
• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať na zmeny

Doprava zabezpečená zo smerov:
Modranka, Hrnčiarovce nad Parnou, Cífer, Báhoň, Kaplná, Blatné, Šenkvice, Pezinok, Grinava, Svätý Jur, Brezová pod Bradlom, Hradište, Jablonica, Cerová, Prievaly, Plav. Peter, Plav. Mikulas, Plav. Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek, Jabloňové, Lozorno, Trnava, Galanta, Sládkovičovo, Pusté Úľany, Veľký Grob, Reca, Veľký Biel, Bernolákovo, Jelka, Veľké Úľany, Kráľová pri Senci, Nová Dedinka, Ivanka pri Dunaji, Sereď, Vlčkovce, Dolná Streda, Gáň, Veľká Mača, Senec, Šaľa, Kráľová nad Váhom, Topoľnica, Kajal, Selice, Trnovec nad Váhom, Neded, Vlčany, Žiharec, Tešedíkovo, Diakovce, Gbely, Smolinské, Šaštín-Stráže, Čáry , Senica, Čáčov, Dojč, Štefanov, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienka, Trstín, Smolenice, Horné Orešany, Dolné Orešany, Doľany, Častá, Dubová, Kráľová, Modra, Dunajská Streda, Holice, Rohovce, Vrakúň, Gabčíkovo, Trstená na Ostrove, Horný Bar, Blatná na Ostrove, Báč, Mliečno, Šamorín, Dunajská Lužná, Rovinka, Nitra, Alekšice, Rišňovce, Kľačany, Hlohovec, Trakovice, Bučany

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

ADECCO je svetovou jednotkou v riešeniach súvisiacich s ľudskými zdrojmi. Od náboru pracovníkov, cez ich presun až po outsourcing je ADECCO partnerom, ktorého si vyberajú odborníci v oblasti ľudských zdrojov na celom svete. ADECCO s viac než 5 100 zastúpeniami v 60 krajinách a oblastiach s viac než 31 000 stálych zamestnancov pomáha každý deň nájsť prácu 650 000 ľuďom. Máme potrebné schopnosti a disponujeme globálnymi informáciami tak, aby sme mohli v ľudských zdrojoch vyvíjať stratégie na najvyššej úrovni.

Naša pobočka na Slovensku poskytuje kompletnú paletu služieb, ktorých rozsah upravíme podľa Vašich aktuálnych potrieb. Povesť spoločnosti a jej dobré meno sú zaväzujúce: podnikanie v súlade s platnou legislatívou a aplikovanie firemnej filantropie v praxi je pre nás samozrejmosťou. Naším cieľom je poskytovať Vám komplexné služby v oblasti ľudských zdrojov a flexibilne riešiť Vaše potreby. Kvalita našich služieb je garantovaná certifikátom ISO 9002.

ADECCO na Slovensku má široký rozsah pôsobenia, špecializuje sa na nasledujúce sektory: logistika, call centrum, FMCG, automobilový a strojárenský sektor, ADECCO zdravotníctvo a veda, predaj, marketing, IT. ADECCO hľadá svojim kandidátom uplatnenie šité na mieru.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnanie na dobu určitú

Kontaktné údaje:

Marek Brinza
Einsteinova 19, Bratislava, 85101, Slovenská republika
Tel: 0908777466