Vaša práca
je naším poslaním.

Práca v automobilovom priemysle v TRNAVE. Hľadáme skúsených operátorov výroby s platom až 1155€,-. Ubytovanie zabezpečené.

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Práca operátora na jednotlivých oddeleniach (podľa skúseností) v TRNAVE.

Montáž:
  • manipulačné práce vo výrobe
  • obsluha montážnych liniek
  • montáž jednotlivých dielov (svetlá, prevodovka, kolesá, ...)
  • skrutkovanie, nitovanie, lepenie
  • z montáže vychádzajú už hotové vozidlá
Zvarovňa:
  • spájanie jednotlivých dielcov, ktoré vytvárajú karosériu vozidla
  • 90% práce vykonávajú automatizovaní roboti
  • premiestňovanie dielocov z pracoviska na pracovisku
Lisovňa:
  • odoberanie výliskov karosérie z lisovacej linky
  • ukladanie výliskov do kontajnerov
  • vizuálna kontrola

Upresnenie platových podmienok

850 - 1155 EUR základná zložka mzdy 850€ + príplatok za nočnú prácu 60-120€ + individuálna výkonnostná prémia do výšky 185€ = 1155€

Benefity a ďalšie výhody

Čo poskytujeme:

  • Od 2.odpracovaného mesiaca individuálna výkonnostná prémia až do výšky 185€

  • Príplatky za prácu v noci 60€ - 120€

  • 13.plat

  • Príplatky za prácu nadčas

  • Príplatky za prácu počas víkendov, sviatkov

  • Zabezpečená teplá strava v jedálni a celoročný pitný režim

  • Doprava zabezpečená zo širokého okolia

  • Možnosť ubytovania priamo v Trnave (110€/mesiac)

  • Benefit čerpania ZÁLOH

  • Možnosť kariérneho rastu !!!!

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

Ak Vás naša ponuka zaujala, životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosím posielajte na uvedený email, prípadne volajte na tel. číslo +421948343932 .Všetci uchádzači budú kontaktovaní.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk (expert - C2)

Všeobecne požadované znalosti

Čo očakávame:
  • Skúsenosť s prácou vo výrobe minimálne 1 rok
  • Skúsenosť s prácou v automobilovom priemysle výhodou
  • Vzdelanie v odbore automechanik veľkou výhodou
  • Flexibilita
  • Spoľahlivosť
  • Manuálna zručnosť
  • Výborný zdravotný stav

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie