Vaša práca
je naším poslaním.

Pracuj len cez víkendy a zarábaj až 770€: Operátor výroby autosedadiel. (Doprava aj ubytovanie zabezpečené ZADARMO.)

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Výroba sedačiek pre svetové automobilové značky:

• montáž dielov jednotlivých autosedačiek
• kontrola kvality výrobkov podľa predpísaného postupu
• dodržiavanie predpísaných pracovných postupov a noriem kvality

Zmennosť:

• práca v trojzmennom režime - V sobotu sa pracuje ranná alebo poobedná zmena a v nedeľu nočná zmena.

Sobota 6:00 - 14:00 alebo 14:00 - 02:00
Nedeľa 17:00 - 5:00

Práca je vykonávaná na montážnej linke a je vhodná najmä pre mužov.

Upresnenie platových podmienok

Základ mzdy: 370€ + výkonnostný bonus (17% - 62,90€) + prítomnostný bonus 50€ + zákonné príplatky (sobota 40%, nedeľa 50%, nočná 1,3332€/hod)= 770€

Benefity a ďalšie výhody

Čo ponúkame:

  • Práca len cez víkend

  • Výkonnostný a prítomnostný bonus

  • Príplatky za prácu v sobotu (40%) a v nedeľu (50%)

  • Príplatok za prácu v noci 1,3332€/hodina

  • Pomoc pri riešení exekúcií

  • Pomoc pri riešení úradných záležitostí s ÚPSVaR

  • Zabezpečená strava

  • možnosť pravidelných ZÁLOH (každý pondelok)

  • možnosť DOPRAVY zadarmo zo širokého okolia

  • možnosť UBYTOVANIA zadarmo priamo v meste Trnava

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

skrátený úväzok

Informácie pre uchádzača

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovaní budú všetci uchádzači. V prípade záujmu nás môžete kontaktovať aj na tel. čísle: +421948343932 .

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk (expert - C2)

Všeobecne požadované znalosti

Čo očakávame:
  • manuálna zručnosť
  • precíznosť a presnosť v dodržiavaní výrobných postupov
  • sebadisciplína, pracovitosť, samostatnosť.
  • skúsenosti s prácou v automobilovom priemysle
  • skúsenosť s prácou vo výrobe minimálne 1 rok
  • ochota pracovať cez víkendy

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie