Pomocný/á vychovávateľ/-ka s ekonomickou agendou

24.08.2020 Centrum pre deti a rodiny Žitavce

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Nitriansky kraj
okres Nitra
Žitavce
Hlavná 102
95163

okres Nitra
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Vzdelávanie a školstvo; Ekonóm, Vychovávateľka
Ponúkaný plat (základná mzda): 692 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 9. 2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Iné výhody:

Uvedená základná zložka mzdy v hrubom je platová trieda bez sumy zvýšenia platového stupňa, ktorá sa určuje na základe započítanej praxe.

Možnosť doplnkového dôchodkového sporenia.

Informácie pre uchádzača:

Základná zložka mzdy (v hrubom):
692 € za mesiac

Dátum nástupu:
1. 9. 2020

Dátum pridania ponuky:
27. 7. 2020

Dátum poslednej aktualizácie:
27. 7. 2020

Pracovný a mimopracovný pomer:

pracovný pomer na neurčitý čas

Pracovná oblasť:

Výchova, vzdelávanie a šport

Náplň (druh) práce
Organizačné a ekonomické zabezpečenie prevádzky samostatne usporiadanej skupiny spojené s vedením hospodárskej, stavovacej a sociálnej agendy so spoluúčasťou na výchovnom procese. Pomocné práce pri zabezpečovaní náhradnej výchovy detí a mládeže.

Pracovné miesto vhodné aj preabsolventa

Ponúkané výhody

Pracovné podmienky

Práca na zmeny:
nepretržitý pracovný režim
Nočná práca:
áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Pracovné miesto vhodné aj pre

absolventa

Požadované vzdelanie

Úplné stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný písomný prejav
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • organizovanie a plánovanie práce
  • osobnostný rozvoj
  • samostatnosť

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
  • Microsoft PowerPoint - pokročilá

Ďalšie požiadavky:

Požadované doklady prihlásenie sa do výberového konania:
a) písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania s uvedením čísla výberového konania
b) motivačný list,
c) kópia vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní,
d) profesijný štruktúrovaný životopis,
e) písomné čestné vyhlásenie o zdravotnej spôsobilosti na vykonávanie pracovnej pozície,
f) písomné čestné vyhlásenie o pravdivosti všetkých údajov v písm. b,c,d,e,
g) písomný súhlas so spracovávaním svojich osobných údajov za účelom výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov,
h) predložiť vypracovaný psychologický posudok nie starší ako 1 rok v zmysle §58 zákona č. 305/2005 Z.z. o sociálnoprávnej ochrane detí a sociálnej kuratele a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Osobnostné predpoklady
  • empatia
  • komunikatívnosť
  • spoľahlivosť
  • ochota pomáhať (zmysel pre spolupatričnosť)
  • precíznosť (presnosť)