custom-banner

HR Operations Manager

10.08.2020 Edgar Baker s. r. o.
Miesto práce: okres Trenčín; Skalica
Typ pracovnej ponuky: Vrcholový manažment; Personálny manažér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
od 1.500,- eur brutto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zodpovednosť za interné a externé náborové a zamestnávateľské činnosti v oblasti procesov, systému a dodávok
Zodpovednosť za výpočet miezd, kontrolu miezd a korekcie miezd a za zabezpečenie toho, aby procesy a operácie boli v súlade so štandardmi a usmerneniami pre celú skupinu (vrátane miezd a bankových prevodov).
Zabezpečiť štandardizovaný, jednoduchý a ľahko zvládnuteľný proces administrácie školení a jeho správne použitie vrátane monitorovania a kontroly.
Riadiť a udržiavať lokálne HR systémy v súlade so štandardami skupiny.
Zabezpečiť súlad so všetkými sociálnymi poisteniami, daňovými úradmi, nariadeniami o ochrane údajov v súlade so štandardami skupiny.
Nastavovať štandardy personálnych dokumentov, napr. zmluvy, osvedčenia.
Reporting a kontrolling v súlade so štandardmi skupiny.
Zodpovednosť za zosúladenie údajov a nákladov zamestnancov.
Komunikácia s finančným oddeleným.
Zlepšovať procesy v oblasti digitalizácie a automatizáciu procesov.
Podpora v oblasti vzdelávania zamestnancov.
Vedenie HR tímu (8 ľudí) v Trenčíne a Skalici (Payroll, Recruiting pre výrobu, Training)
Rozvoj, motivácia a inšpirácia tímu, úzka spolupráca s kolegami

HR Operations Manager bude tráviť pracovný čas v Skalici a Trenčíne.
V prípade záujmu Vás poprosím o zaslanie životopisu v Slovenskom a Anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské I. stupňa (bakalárske)
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (expert - C2)
Slovenský jazyk (expert - C2)
Vhodné pre absolventov: Nie

7 rokov skúsenosti na obdobnej pozícii
Znalosť terminológie – HR Data Maintenances, Payroll, Controlling, Recruiting, Operational Training)
Analytické zručnosti pri riešení problémov, orientácia na detail a presnosť.
Vynikajúce komunikačné zručnosti, poradenské schopnosti, zručnosti v oblasti riadenia projektov.
Schopnosť jasne prezentovať a komunikovať informácie, prezentačné zručnosti.
Anglický a Slovenský jazyk na výbornej úrovni.
Aktívny vodič

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania

Adresa:

Edgar Baker s. r. o.
Hodžovo námestie 1/a
Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Lenka Hornáčková
Tel: 421918958917