Administratívny pracovník!

25.09.2020 Manuvia a.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Nitra
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
+ bonusy a príplatky
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

-predpríprava dokumentov na scanovanie, odspinkovávanie, lepenie, následne scanovanie
-triedenie väčšieho množstva dokumentov, časopisov, pošty
-práca v stoji, niekedy sa človek musí fyzicky viac hýbať
-viac fyzickejšia práca ako klasická administratíva
-práca na dve smeny

Iné výhody:

-mesačná mzda 700€ brutto
-dochádzková odmena 150€ brutto vyplácaná štvrťročne (nárok po 3mes. skúš.dobe)
-stravné lístky v hodnote 3,83€
-príplatky podľa ZP za prácu: víkend, nadčas, sviatok
-13. plat, vianočná párty

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

ukončené stredoškolské vzdelanie
ochota pracovať na 2 zmeny (6:00-14:00, 14:00-22:00)
výpis z registra trestov