Pracovník v agentúrnej kancelárii (Rožňava)

21.09.2020 Noema Kubíková
Miesto práce: okres Rožňava; Rožňava
Typ pracovnej ponuky: Administratívny pracovník, Klientský poradca
Ponúkaný plat (základná mzda): 1200 EUR
1200 EUR
- fixný plat + variabilná zložka
- kvartálne bonusy od 111 Eur do 1222 Eur
- zvýšenie príjmu už po 3 mesiacoch
- výnimočné platové ohodnotenie v rámci najsilnejšej spoločnosti a možnosť kariérneho rastu
- bližšie informácie a detaily odmeňovacieho systému na osobnom pohovore
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Na novootvorenú pobočku v Rožňave prijímame dvoch pracovníkov.

Pracovná náplň:
- práca na pobočke a možnosť home office - práca z domu
- administratívna činnosť
- kontakt s klientmi na pobočke
- práca s databázou
- príprava podkladov pre manažéra
- archivácia

Deň nástupu dohodou. V prípade záujmu prosím zaslať Váš životopis mailom:
noema.kubikova @ os.allianzsp.sk

Ponuka platná do zmazania.

Iné výhody:

- teambuildingové akcie
- pozícia je vhodná aj pre ľudí bez skúseností
- zázemie jednej z najväčších spoločností
- možnosť prispôsobenia pracovnej doby – flexibilita
- všetky školenia úplne bezplatné
- finančné a materiálne benefity
- podpora realizácie nápadov, ktoré by boli obojstranne prospešné

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 8:00 do 16:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť, spoľahlivosť

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Allianz Slovenská poisťovňa a.s.

Oblasť pôsobenia:

Činnosti poisťovacích agentov a maklérov

Adresa:

Noema Kubíková
Čučmianska 2028/35
Rožňava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Čučmianska 2028/35, Rožňava, 04801, Slovenská republika