custom-banner

Výrobný pracovník do výroby nárazníkov s platom od 900€ + Ubytovanie Zdarma!

19.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Trnava; Hlohovec, Nitra, Sereď
Typ pracovnej ponuky: Výroba; Operátor strojov a zariadení v strojárstve
Ponúkaný plat (základná mzda): od 735€ základná mzda+ 131€ individuálny bonus + zákonné príplatky + mimoriadne odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Činnosti smerujúce k výrobe hotového výrobku
- Vykladanie a nakladanie dopravníkov
- Vizuálna kontrola vyrobených dielov
- Odmasťovanie, stieranie, lakovanie a leštenie vyrobených dielov
-montáž komponentov na nárazníky

Iné výhody:

- Práca v rýchlo rastúcej rodinnej firme v Hlohovci
- Príležitosti pre kariérny rozvoj
- v rámci pracovnej pozície a špecializácie, profesné tréningy
- Ubytovanie ZDARMA
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Mzdové zvýhodnenia prislúchajúce pre zmennú prevádzku a prácu cez víkend
- Mesačný výkonnostný a dochádzkový bonus
- Odmeny vyplácané polročne
- Odmena za dobré nápady
- Stravovanie v jedálni za výhodné ceny
- Príspevok na dopravu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

- flexibilita
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- výborný zdravotný stav
- chuť pracovať