custom-banner

Využite svoje skúsenosti s kontrolou kvality - pracujte pre úspešného a stabilného zamestnávateľa!!! Mzda až 1 150€!!! Ubytovanie je zabezpečené!

06.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Bánovce nad Bebravou, okres Galanta, Trnava; Hlohovec, Leopoldov, Martin, Nové Mesto nad Váhom, Senica, Sereď, Vrútky, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba; Manažér kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ + individuálna prémia až do 185€ + zákonné príplatky = mzda až do 1155€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca na kontrole kvality zahŕňa kontrolu interiéru a exteriéru hotového vozidla, tesnenie, geometriu. Na kontrole kvality sa preveruje aj technické vybavenie vozidla. Pre prácu na kontrole kvality potrebujete skúsenosti v tomto odbore a platný vodičský preukaz - skupina B.

Iné výhody:

- perspektívna práca v stabilnej spoločnosti
- príplatky a odmeny
- 13. plat
- strava v podnikovej jedáln
- možnosť čerpania záloh už po prvom odpracovanom týždni
- pomoc pri riešení exekúcií
- možnosť dopravy z viacerých smerov, prípadne ubytovania pre vzdialenejších zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- stredoškolské vzdelanie technického smeru
- vodičský preukaz B
- skúsenosti s kontrolou kvality
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- ochota pracovať v troch zmenách

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mgr. Nikola Beriacová
Tel: 421948942345