Masér

04.08.2020 AQUAPARK Poprad, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Poprad
Typ pracovnej ponuky: Fyzioterapeut, masér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
- uvádzaná mzda netto
- ďalšie detaily pri osobnom rozhovore
Termín nástupu do práce: od 15.8.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Pracovná pozícia pre maséra:
- miesto práce wellness & spa AquaCity Poprad
Typické činnosti vykonávané na pozícii
- vykonávanie klasických masáží so zameraním na masáž svalstva, šliach, väzív, kĺbov, chrbtice a šije.
- vykonávanie športovej masáže a rôznych druhov zábalov, špeciálnych masáží podľa skúseností

Iné výhody:

Práca v stabilnej spoločnosti so silným sociálnym zázemím a benefitmi pre zamestnancov. Luxusný rezort so 4* hotelmi a aquaparkom pod Vysokými Tatrami navštevovaný slovenskou i zahraničnou klientelou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (mierne pokročilý - B1)
Vhodné pre absolventov: Nie

Skúsenosti s prácou maséra, potrebná prax i príslušné certifikáty.