custom-banner

Práca pre KONTROLÓRA KVALITY v Trnave s platom až 1150€!! Zabezpečená doprava aj ubytovanie!

20.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Šaľa, Trnava; Galanta, Hlohovec, Senica
Typ pracovnej ponuky: Automobilový priemysel, Výroba; Manažér kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): 850€ základná mzda + príplatok za nočnú zmenu 60 - 120€ + individuálna výkonnostná prémia až do 185€ = až do 1155€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce na oddelení kontroly kvality:
- komplexná kontrola vnútorného a vonkajšieho vybavenia vozidla
- vykonanie vozidlovej dokumentácie
- overenie funkcií vozidla vodnou skúškou, skúškou bŕzd a testovacou jazdou

Iné výhody:

- základná zložka mzdy 850€
- príplatok za nočnú zmenu 60-120€ / mesiac
- od 2.odpracovaného mesiaca individuálna prémia do 185€ /mesiac
- príplatky za nadčasy, sviatky
- 13. plat
- zabezpečená teplá strava + celoročný pitný režim
- DOPRAVA zabezpečená z TT, HC, SE, SA, GA
- Možnosť UBYTOVANIA priamo v Trnave (110€/mesiac)
- možnosť ČERPANIA ZÁLOH
- pomoc s EXEKÚCIAMI a náležitosťami s ÚPSVaR

Životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov prosím posielajte na uvedený email, prípadne volajte na tel. číslo 0948 193 824.
Všetci uchádzači budú kontaktovaní. Za prejavený záujem ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

- minimálne stredoškolské vzdelanie technického smeru
- predošlá skúsenosť na kontrole kvality podmienkou
- vodičský preukaz licencia B podmienkou
- logické myslenie
- chuť a ochota pracovať na 3 zmeny
- zodpovednosť, spoľahlivosť