custom-banner

Personálny konzultant / Recruiter

06.08.2020 TRANSFER International Staff k.s.
Miesto práce: Trnava; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Ľudské zdroje a personalistika; Manažér ľudských zdrojov, Personalista, Personálny konzultant, Recruiter, špecialista výberov
Ponúkaný plat (základná mzda): €1000 ( z toho základná zložka mzdy €700 + €300 variabilná zložka mzdy )
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- aktívne vyhľadávanie zamestnancov prostredníctvom portálu kariera.sk, profesia.sk, sociálnych sietí a pod.- organizovanie pracovných pohovorov, selekcia vhodných kandidátov podľa pracovnej pozície, testovanie vhodných uchádzačov- vyhľadávanie zamestnancov v teréne a v spolupráci s ÚPSVaR- plánovanie jednotlivých aktivít a projektov týkajúcich sa náboru a testovania uchádzačov o zamestnanie- komunikácia s klientmi spoločnosti, pravidelný reporting a pod.

Iné výhody:

- práca na plný úväzok (40 hod/ týždenne)- stravné v hodnote 4,5 Eur/deň- firemný PC a telefón k dispozícii- príplatky a odmeny za dosiahnutie cieľa s možnosťou extra odmien za prekročenie mesačných cieľov- mladý a dynamický kolektív- plné zaškolenie na pracovnú pozíciu a získavanie cenných skúseností v oblasti HR-možnosť kariérneho rastu v krátkej dobe

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Slovenský jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Personalistika, Strojopis

Jazykové znalosti Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) Ostatné znalosti Hospodárska korešpondencia - pokročilýStrojopis - pokročilýMicrosoft Windows - pokročilýMicrosoft Excel - pokročilýMicrosoft Word - pokročilý Vodičský preukaz BOsobnostné predpoklady a zručnosti - proaktívny prístup k práci a pozitívne myslenie- schopnosť orientovať sa na dôležité veci a určovať priority- organizačný a improvizačný talent- schopnosť samostatne pracovať a dosahovať vytýčené ciele

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

TRANSFER International Staff je rakúska spoločnosť, ktorá má 25 ročné skúsenosti na trhu práce. Momentálne zamestnávame viac ako tritisíc ľudí.
Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov, ale aj uchádzačov o zamestnanie.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Oblasť pôsobenia:

Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia

Adresa:

TRANSFER International Staff k.s.
Račianska 96
Bratislava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Peter Slovák
Tel: 421948312207