Vaša práca
je naším poslaním.

Personálny konzultant / Recruiter

TRANSFER International Staff k.s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Trnava; Nitra

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- aktívne vyhľadávanie zamestnancov prostredníctvom portálu kariera.sk, profesia.sk, sociálnych sietí a pod.- organizovanie pracovných pohovorov, selekcia vhodných kandidátov podľa pracovnej pozície, testovanie vhodných uchádzačov- vyhľadávanie zamestnancov v teréne a v spolupráci s ÚPSVaR- plánovanie jednotlivých aktivít a projektov týkajúcich sa náboru a testovania uchádzačov o zamestnanie- komunikácia s klientmi spoločnosti, pravidelný reporting a pod.

Upresnenie platových podmienok

€1000 ( z toho základná zložka mzdy €700 + €300 variabilná zložka mzdy )

Benefity a ďalšie výhody

- práca na plný úväzok (40 hod/ týždenne)- stravné v hodnote 4,5 Eur/deň- firemný PC a telefón k dispozícii- príplatky a odmeny za dosiahnutie cieľa s možnosťou extra odmien za prekročenie mesačných cieľov- mladý a dynamický kolektív- plné zaškolenie na pracovnú pozíciu a získavanie cenných skúseností v oblasti HR-možnosť kariérneho rastu v krátkej dobe

Termín nástupu do práce

dohodou (ASAP)

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Slovenský jazyk (začiatočník - A2)

Iné znalosti

Personalistika, Strojopis

Všeobecne požadované znalosti

Jazykové znalosti Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) Ostatné znalosti Hospodárska korešpondencia - pokročilýStrojopis - pokročilýMicrosoft Windows - pokročilýMicrosoft Excel - pokročilýMicrosoft Word - pokročilý Vodičský preukaz BOsobnostné predpoklady a zručnosti - proaktívny prístup k práci a pozitívne myslenie- schopnosť orientovať sa na dôležité veci a určovať priority- organizačný a improvizačný talent- schopnosť samostatne pracovať a dosahovať vytýčené ciele

Vhodné pre absolventov

Nie

Vodičský preukaz

skupina: B

skupina: B