Fyzioterapeut- oddelenie FRO - PLK Trnavské mýto

ProCare, a.s.25.11.2020

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Novapharm, s.r.o., Šancová 110, 831 04 Bratislava

Typ pracovnej ponuky

Fyzioterapeut

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- samostatné alebo pod dohľadom realizované výkony zodpovedajúce dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

928 EUR

Upresnenie platových podmienok

+ variabilná zložky mzdy/mesačná odmena

Iné výhody

◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.12.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

nástup možný aj dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vyššie odborné vzdelanie

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

◦ Samostatnosť, zodpovednosť
◦ Komunikatívnosť
◦ Schopnosť riešiť efektívne kritické situácie
◦ Pro-klientský prístup
◦ Oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti

Sme integrovaným poskytovateľom zdravotnej starostlivosti novej generácie.
Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame sieť nemocníc a polikliník, kde je pacient v centre našej pozornosti. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

investujeme, inovujeme a zavádzame nové procesy
k pacientom pristupujeme zodpovedne a s rešpektom
neustále zvyšujeme bezpečnosť a kvalitu poskytovanej zdravotnej starostlivosti
staráme sa o odborný rozvoj našich zamestnancov

PONÚKAME:

stabilnú prácu v moderných nemocniciach a poliklinikách
skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Adresa

ProCare, a.s.
Einsteinova 23-25
Bratislava 5
Slovenská republika

Kontaktné údaje

Alžbeta Jurčíková
Einsteinova 23-25, Bratislava 5, 851 01, Slovenská republika
Tel: +421 911 100 256

Reaguj na ponuku