Fyzioterapeut- oddelenie FRO - PLK Trnavské mýto

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Bratislava
Novapharm, s.r.o., Šancová 110, 831 04 Bratislava

Pozícia / odvetvie

Fyzioterapeut

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

- samostatné alebo pod dohľadom realizované výkony zodpovedajúce dosiahnutej kvalifikácii, podľa ošetrovateľského plánu v súlade s najnovšími poznatkami a zásadami

Ponúkaný plat

928 EUR

Upresnenie platových podmienok

+ variabilná zložky mzdy/mesačná odmena

Benefity a ďalšie výhody

◦ príjemný profesionálny kolektív a rodinná atmosféru nemocnice
◦ skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia
◦ možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
◦ benefity pre zdravie, voľný čas, kultúru, rodinu a deti

Termín nástupu do práce

od 1.12.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie pre uchádzača

nástup možný aj dohodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vyššie odborné vzdelanie

Iné znalosti

Microsoft Excel, Microsoft Word

Všeobecne požadované znalosti

◦ Samostatnosť, zodpovednosť
◦ Komunikatívnosť
◦ Schopnosť riešiť efektívne kritické situácie
◦ Pro-klientský prístup
◦ Oceníme flexibilitu, aktívny prístup, dodržiavanie pravidiel a schopnosť určiť si priority.

Vhodné pre absolventov

Nie

Nie