Lekár/ka so špecializáciou v odbore anesteziológie a intenzívnej medicíny

Penta Hospitals SK, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce

Humenné
Nemocnica A. Leňa Humenné, a.s.

Pozícia / odvetvie

Lekár

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

Nového lekára, ktorý bude poskytovať zdravotnú starostlivosť v rozsahu získanej kvalifikácie, špecializácie v odbore anestéziológia a intenzívna medicína, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom zdravotníckeho pracovníka a s ohľadom na práva pacientov. Bude samostatne vykonávať špecializovanú preventívnu, diagnostickú a liečebnú činnosť v príslušnom odbore.

Zabezpečí komplexnú a konziliárnu zdravotnú starostlivosť v súlade s koncepciou chirurgického odboru.

Ponúkaný plat

2330 EUR

Upresnenie platových podmienok

možnosť osobného ohodnotenia

Benefity a ďalšie výhody

Podpora zvyšovania, prehlbovania alebo rozširovania kvalifikácie zamestnanca prostredníctvom interných a externých vzdelávacích aktivít.

Osobnostné a odborné školenia, rozvoj tzv. soft skills zamestnancov v oblasti komunikácie s pacientom a príbuznými.

Spolupráca s uznávanými odborníkmi, koncepčný rozvoj v danom odbore

Termín nástupu do práce

od 1.11.2020

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie

vysokoškolské II. stupňa

Vhodné pre absolventov

Áno

Áno