Projektový manažér (Ref. č.: PR/022751)

27.08.2020 Lugera & Maklér spol. s r.o. Agentúra je členom asociácie personálnych agentúr Slovenska

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovenská republika; Bratislava
Pozícia / odvetvie: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Elektrotechnika a energetika, Obchod, Strojárstvo, technika a rozvoj, Vrcholový manažment; Elektrotechnický inžinier, Key account manager, Obchodný manažér, Obsluha energetických zariadení, Procesný inžinier, Programátor, Projektový manažér, Projektový manažér v telekomunikáciách
Ponúkaný plat (základná mzda): od 1500 eur (brutto) plat rastie podľa skúseností kandidáta
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- koordinácia a implementácia projektov
- zhodnotenie nových možností, informácie o trhu a nových príležitostiach
- koordinácia rozvojových aktivít z hľadiska času a nákladov
- spolupráca s lokálnymi úradmi, spoločnosťami
- reporting
- práca vyžaduje časté cestovanie v rámci SVK, zahraničie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word

- prax v oblasti projektového riadenia
- dobré prezentačné a komunikačné zručnosti
- skúsenoti s obnoviteľnými zdrojmi energie
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni- B2
- samostatnosť, technická zručnosť, zodpovednosť