custom-banner

AKTUÁLNE! Práca operátora výroby v Českej republike s platom až 25 000kč + (možnosť navýšenia) + UBYTOVANIE a STRAVNÉ!

21.09.2020 TRANSFER International Staff k.s.

Místo práce: Česká republika; Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj; Považská Bystrica, Púchov, Trnava; Myjava, Nové Mesto nad Váhom, Senica, Skalica, Trenčín, Žilina
Typ pracovní nabídky: Výroba; Operátor strojů a zařízení v strojírenství
Ponúkaný plat (základná mzda): Základ mzdy: 18 144 kč (možnosť navýšenia) + príplatky (poobedné, nočné zmeny) + príplatky za výkon = 25 000 kč (+ možnosť pravidelného navyšovania) + stravné
Termín práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovního poměru: hlavní
Počet voľných miest: 1

Informace o pracovním místě

Náplň práce, informace o pracovním místě:

Práca zahŕňa jednoduchú elektromechanickú montáž - výrobu káblových zväzkov pre automobilový priemysel.
Každý operátor pracuje na svojom vlastnom pracovnom stroji - nie je to práca na linke. Súčasťou práce je aj kompletné zaškolenie na pracovnú pozíciu v tréningovom centre. Naučíte sa všetko, vrátane bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci až po samotnú prácu na stroji.

Jiné výhody:

- príplatky za zmennosť (poobedné, nočné)
- rizikový príplatok
- príplatky za prácu nadčas +35%
- cez víkendy a sviatky
- motivačná mesačná odmena za výkon
- variabilná zložka mzdy (prémie, podiely, odmeny)
- UBYTOVANIE (2/3 lôzkové izby, vlastné sociálne zariadenie a kuchyňa)
- pomoc pri riešení exekúcií
- možnosť pravidelných záloh každý pondelok
- mzda k 15. dňu v mesiaci
- pomoc pri úradných záležitostiach s ÚPSVaR

Informace pro uchazeče:

V prípade, že Vás ponuka zaujala prosím pošlite svoj životopis, v prípade otázok volajte na 0948942345. Za prejavený záujem vopred ďakujeme!

Požadavky na zaměstnance

Požadované vzdělání: středoškolské bez maturity
Vhodné pro absolventy: Ne

Všeobecně požadované znalosti:

- ochota pracovať na tri zmeny (ranna, poobedná a nočná)
- počítačová gramotnosť
- manuálna zručnosť
- skúsenosť vo výrobe
- ochota vycestovať za prácou
- zodpovednosť a trpezlivosť
- zmysel pre detail
- samostatnosť a disciplína